Топ 5 найнадійніших місць для сховку цінних речей: крадії ніколи не додумаються туди зазирнути

Кожен, хто має зайву копійчину, починає міркувати, куди б сховати "багатство", аби до нього не дісталися недоброзичливці. От тільки професійні злодії, здається, знають всі можливі заначки. Щоправда, є кілька таємних місць, де гроші й золоті прикраси нікому не впадуть в око.

Розетка

Кілька купюр чи обручка спокійно помістяться під пластиковою накладкою. Перед закладкою обов’язково оберніть цінність ізоляційним матеріалом, приміром, скористайтеся гумовою рукавичкою. Якщо не маєте хисту до електрики, краще не лізьте до справного приладу, а прикрутіть у будь-якому місці на стіні фальшиву, сховавши під нею щось цінне.

Унітаз

Погодьтеся, ніхто з крадіїв не стане зазирати у зливний бачок, оскільки це місце є доволі ненадійним. Але якщо постаратися – роз’єднати поплавок, скласти в середину купюри та знову заклеїти, можна зітхнути з полегшенням через отримання плавучого сейфа.

Зливний поплавок стане в пригоді

Стільці

Про схованки у 12 стільцях всі ми чули ще від Остапа Бендера. Між тим скористатися цією ідеєю можна і зараз, тільки підійти до справи розважливо. Тобто ховати заначку не під оббивку, де злочинці зазвичай шурують, а занурити глибоко в наповнювач, щоб її не було видно.

Фальшива труба

Поруч із водопровідними трубами можна непомітно прилаштувати ще один шматочок труби, по якій вода не проходить. Якщо вона зовні не відрізнятиметься від загальної проводки, то нікому не спаде на думку копирсатися в ній.

Кактус

Всередину кактуса ніхто не полізе

Надійним сховком можуть стати нутрощі рослини. Її треба обережно витягти із горщика, зробити надріз і вичистити серцевину. Але обов’язково треба потурбуватися, щоб залишилися корінці, бо в іншому разі рослина засохне, і використовувати її як сейф стане неможливим.

Карниз

Пола труба – чудове місце для зберігання доларів, згорнутих у трубочку. Але слід відзначити, що це найменш надійна схованка, оскільки зняти тримач для штор легко, і злодії про це знають.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.