Розігруємо домашніх у День сміху: список веселих жартів, що не потребують підготовки, але налякають родичів

У День дурня заведено розігрувати знайомих. Якщо на думку не спадає нічого веселенького, можна скористатися порадами досвідчених гумористів. Ось які підколки вони пропонують застосувати 1 квітня.

Святковий феєрверк

Обсипте родича конфетті

Треба завчасно коробку без дна, наповнену конфетті чи блискітками, вирізаними з фольги, поставити на шафу й попрохати когось із домашніх подати її вам. Родич потягне за край, а звідти на нього посиплються конфетті. Буде весело.

Приклеєний телефон

Приклейте телефон до столу

Якщо телефон товариша знаходиться у чохлі, то слід відвернути увагу власника мобілки, а тим часом двома квадратиками двостороннього скотчу приклеїти смартфон до столу. Буде смішно споглядати, як він смикатиме річ, нічого не розуміючи. За відсутності чохла краще від розіграшу утриматися, оскільки липка стрічка може пошкодити покриття.

Першоквітневий час

Звечора переведіть будильник на годину раніше. Стрілки на настінних годинниках теж здвиньте. Тоді хтось із родичів прийде на роботу зарано і довго не зможе втямити, що відбулося насправді.

Комп’ютерний жах

Поставте на екран ноуту синю заставку

Зробіть на ноуті свого товариша шпалери рівномірного синього кольору, при цьому всі іконки з робочого столу приховайте. Зможете вдосталь помилуватися розпачем друга, коли він побачить синій екран. Щоправда, досвідченого юзера ви подібним трюком не налякаєте, а от недосвідченого новачка введете у ступор надовго.

Зіпсоване умивання

Звечора тихенько пройдіть у ванну і намастіть брусочок мила безбарвним лаком. Уранці зможете зі сміхом споглядати, як домашні по черзі намагаються намилити руки милом, але в них нічого не виходить.

Мишка в коробці

Розіграти людину, що панічно боїться мишей, дуже просто. Достатньо перевернути догори дриґом коробку з-під пластівців, в яку попередньо покласти один бурячок, а овочевий хвостик висунути назовні. Лементу буде на весь будинок.

 

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.