Дієві способи пришвидшення роботи Інтернету: щоб комп чи телефон не зависав і не гальмував

Повільний Інтернет може довести до сказу. Адже кожен перебуває в мережі з певною метою – працює, розважається, навчається. Розгляньмо, чи можна запобігти зависанню гаджетів і прискорити якимось чином з'єднання.

Є кільки простих способів, які здатні пришвидшити роботу в мережі. Та спочатку слід визначитися з причинами, що заважають сторінкам завантажуватися швидко.

Непогода

Бездротові мережі часто-густо барахлять, якщо за вікном негода – дує потужний вітер, дощ ллє стіною чи землю засипає снігом.

Електронні пристрої

Іноді сигнал Wi-Fi блокується різними перешкодами типу мікрохвильової печі чи інших приладів.

Зависає комп’ютер: що робити

Несправність

Якщо модем вийшов з ладу, то може й не вирубитися повністю, а значно знизити швидкість Інтернету.

Пропускна здатність

Не виключено, що літати в Інеті заважають провайдери, які ставлять обмеження пропускної здатності, доступної для користувачів. Якщо багато юзерів одночасно заходять в мережу, це теж може спричинити підвисання.

З повільним Інтернетом можна спробувати поборотися, значно прискоривши роботу за комп’ютером.

Перезапуск роутера

Іноді перезавантаження маршрутизатора допомагає

Іноді достатньо перезавантажити маршрутизатор чи телефон, щоб фільм чи гра перестали виснути, а сторінки в браузері відкривалися значно швидше. Якщо перепони не створює сам провайдер, це може значно покращити зв’язок.

Зменшення відстані

Якщо користуєтеся Wi-Fi, слабкий сигнал може бути пов’язаний з перебуванням далеко від джерела. Спробуйте наблизитися до роутера. Переконайтеся, що швидкість Інтернету стала кращою.

Якщо ситуація не вирівнюється, й Інтернет залишається низькошвидкісним, доведеться залучити певні хитрощі: завантажувати програми, що займають менше місця, вимкнути автоматичне оновлення, щоб гаджет не працював у фоновому режимі, зменшити якість зображення камери, застосовувати режим збереження даних, що стискає обсяг інформації, завантажувати файли, які можна використовувати офлайн, закривати програми, які на цей час не використовуються.

Нові статті

Схожі статті

Соковиті і смачненькі квашені помідори за бабусиним рецептом – від такої закуски за вуха не відтягнеш

Квашені помідори — одна з найулюбленіших зимових закусок, якою варто запасатися вже зараз. Помідори можна брати будь-якого сорту. Головна умова – дотримуватися наданої рецептури.

43-річний Потап спародіював 51-річного Винника: показав бур’янець на балконі і назвав точну дату повернення

43-річний український музикант Потап, якого зараз називають втікачем – вирішив спробувати себе в новому амплуа. Він показав пародію на Олега Винника. Дивіться відео з Потапового балкону.

Вже з 1 жовтня: тарифи на Інтернет в Україні можуть стрімко злетіти вгору. На скільки підвищать ціни і чому?

Вже з 1 жовтня 2024 року українські провайдери Інтернету можуть підвищити тарифи на свої послуги втричі. З чим повʼязане суттєве подорожчання послуги? Деталі розповість "Один Факт".

Сказала “так”: 34-річна Ольга Харлан оголосила про найважливіше рішення в житті — Білодід її привітала

Українська чемпіонка Олімпійських ігор-2024 Ольга Харлан повідомила важливу новину. Дівчина прийняла пропозицію руки та серця від свого коханого хлопця, італійського спортсмена Луїджи Самеле.