Щоб вії вражали об’ємом і довжиною, знадобиться небагато: щипці для завивання і два види туші

Про довгі вії мріє кожна дівчина. Задля цього зовсім необов'язково нарощувати зайві волосинки. За допомогою водостійкої туші і щипців для завивки можна досягнути бажаного ефекту.

Об’ємні вії вразять своєю ефектністю, якщо дотримуватиметеся наших порад. Ще до того як почнете використовувати водостійку туш візьміться за щипці для завивки вій. Витягнувши волосинки і надавши їм відповідної форми, очистіть пензлик від залишків фарби, після чого можна наносити туш.

Застосовуйте щипці для завивання вій

Ігнорувати жоден пункт з інструкції не можна. Якщо нанести забагато туші, вії стануть важкими й обвиснуть. До того ж на них можуть утворитися грудочки, які склеять їх між собою.

Задля отримання ефекту “вау” спробуйте скористатися відразу двома водостійкими тушами – для створення об’єму і для подовження вій.

Як зміцнити вії

Косметичні засоби виявляться безсилими, якщо обрамлення очей має хворобливий вигляд, і вії випадають. У такому разі їх слід обробити засобом, зготовленим із суміші рицинової олії і вазеліну.

Намащуйте диво-ліки на вії тричі на день, намагаючись наносити якомога ближче до коренів. Від подібного лікування вії швидко прийдуть в норму, і навіть стануть краще рости.

Застосовуйте два види туші

Увага! Допоки триватиме курс лікування не використовуйте декоративну косметику, щоб досягти максимального ефекту.

Перед сном бажано наносити реп’яхову олію. До ранку вона повністю всотається і змивати засіб не доведеться. Бажано робити так протягом трьох тижнів. Надалі візьміть за правило змивати ввечері не лише крем з обличчя, але й туш із вій.

Якщо цього не робити, згодом вії стануть ламкими. Робиться це дуже легко за допомогою крапельки олії, нанесеної на ватний диск. Ні в якому разі не змивайте косметику водою з милом. Це призведе до сухості шкіри довкола очей.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.