Зубна паста не лише для зубів: нестандартні методи застосування гігієнічного засобу в домашньому господарстві

Здавалося б, куди можна застосувати зубну пасту, окрім як видавити з тюбика на зубну щітку? Але якщо проявити трішки фантазії, цей засіб стане незамінним у багатьох випадках.

Незалежно від бренду, зубна паста завжди містить речовини для відбілювання. Цю особливість гігієнічного засобу для ротової порожнини можна використати, скажімо, щоб позбутися вапняного нальоту на крані. Паста чудово впорається і з цією задачею, надавши сантехніці приємного блиску.

Старий лінолеум, який ви поки не наважилися замінити, може виглядати як новенький, якщо намастити його тонким шаром зубної пасти. Задля цього обирають не дуже жорстку щітку. За 5 хвилин намазка змивається, а підлогове покриття звільняється від будь-яких забруднень.

Зубна паста впорається з плямою на килимі

До речі, заразом можна позбутися й застарілої плями на килимі. Видавіть на неї трішки зубної пасти, розподіліть рівномірно по всій поверхні забруднення. Залиште на 10 хвилин. Після цього можна сміливо змивати водою і милуватися чистим килимом.

Щоб у туалеті стояв приємний м’ятний аромат, треба у тюбику з зубною пастою проробити кілька отворів і вкинути його у змивний бачок. Освіжувач готовий!

Після готування страв із риби зазвичай неприємний запах залишається не лише на руках, але й на ножі чи дощечці. Вичавіть із тюбика трішки зубної пасти, змішайте з водою і подібною сумішшю протріть руки й кухонні атрибути. Після чого сполосніть під краном. Рибний запах буде усунено повністю.

Темні смуги на білих кросівках здолає зубна паста

Темні смуги чи плями на світлих кросівках зникнуть, якщо намастити їх тонким шаром зубної пасти, трішки потерти щіткою, а потім змити водою.

Після зняття лаку на нігтях можуть залишитися рожеві розводи. Нанесіть на них трішки зубної пасти й потримайте десь 5 хвилин. Після цього можете змивати. Нігтики стануть ідеально чистими.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.