Зубна паста не лише для зубів: нестандартні методи застосування гігієнічного засобу в домашньому господарстві

Здавалося б, куди можна застосувати зубну пасту, окрім як видавити з тюбика на зубну щітку? Але якщо проявити трішки фантазії, цей засіб стане незамінним у багатьох випадках.

Незалежно від бренду, зубна паста завжди містить речовини для відбілювання. Цю особливість гігієнічного засобу для ротової порожнини можна використати, скажімо, щоб позбутися вапняного нальоту на крані. Паста чудово впорається і з цією задачею, надавши сантехніці приємного блиску.

Старий лінолеум, який ви поки не наважилися замінити, може виглядати як новенький, якщо намастити його тонким шаром зубної пасти. Задля цього обирають не дуже жорстку щітку. За 5 хвилин намазка змивається, а підлогове покриття звільняється від будь-яких забруднень.

Зубна паста впорається з плямою на килимі

До речі, заразом можна позбутися й застарілої плями на килимі. Видавіть на неї трішки зубної пасти, розподіліть рівномірно по всій поверхні забруднення. Залиште на 10 хвилин. Після цього можна сміливо змивати водою і милуватися чистим килимом.

Щоб у туалеті стояв приємний м’ятний аромат, треба у тюбику з зубною пастою проробити кілька отворів і вкинути його у змивний бачок. Освіжувач готовий!

Після готування страв із риби зазвичай неприємний запах залишається не лише на руках, але й на ножі чи дощечці. Вичавіть із тюбика трішки зубної пасти, змішайте з водою і подібною сумішшю протріть руки й кухонні атрибути. Після чого сполосніть під краном. Рибний запах буде усунено повністю.

Темні смуги на білих кросівках здолає зубна паста

Темні смуги чи плями на світлих кросівках зникнуть, якщо намастити їх тонким шаром зубної пасти, трішки потерти щіткою, а потім змити водою.

Після зняття лаку на нігтях можуть залишитися рожеві розводи. Нанесіть на них трішки зубної пасти й потримайте десь 5 хвилин. Після цього можете змивати. Нігтики стануть ідеально чистими.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.