Як розпізнати рієлтора-шахрая під час оренди квартири: є 4 важливі ознаки, що вас збираються ошукати

Ситуація в багатьох українських родинах сталася така, що довелося покинути насиджене місце і тікати світ за очі. Перед вимушеними переселенцями нагально постає питання оренди житла. Як не втрапити на гачки, які повсюди розставляють досвідчені аферисти?

Орендувати житло – справа не з простих, адже слід врахувати чимало факторів. Найперше, це ціна. А далі йдуть умови, віддаленість від центру, рівень комфортабельності, довколишня інфраструктура тощо. Підшукуючи оптимальний варіант, слід не втрачати пильності, щоб не потрапити на махінаторів.

Підбираючи варіант з орендою, треба не втрачати пильності

Підбираючи житло за оголошенням, слід зважити – шахрайська пропозиція нічим не відрізняється від реальної. Може бути присутній опис оселі, прикладені фото, контакти особи. Але деякі нюанси мають вас насторожити.

Занижена вартість

Якщо пропонують оренду за ціною, нижчою за ринкову, слід напружитися. Можливо, варіант фейковий. Адже орендар цінує своє житло і задешево не віддасть.

Стороння особа

Квартиру вам зголошується показати не власник, а рієлтор чи довірена особа? Якщо подібне відбувається першого разу, це нормально. Але якщо справа доходить до підписання договору, а ви так і не познайомилися з тим, кому це помешкання належить, це виглядає дуже підозріло. Можливо, людина хоче взяти гроші за житло, до якого не має жодного стосунку.

Краще обговорити нюанси оренди з власником

Постарайтеся поставити додаткові запитання типу, хто оплачуватиме комуналку, чи присутня шумоізоляція тощо. Якщо людина плутається у свідченнях, краще не віддавати їй завдаток.

Вас надто кваплять

Аферисти люблять створювати відчуття терміновості й підштовхувати клієнта до швидкого вибору, щоб не залишити часу на роздуми. Не ведіться! Зберігайте холоднокровність й усе добряче обдумайте перед прийняттям рішення.

Вам не показують договір оренди

Якщо пропонують віддати завдаток, не підписуючи договору оренди, це має стати серйозною пересторогою. Документ, в якому чітко розписані умови оренди, потрібен бути обов’язково. А орендодавець має надати документи, що підтверджують його право на житло.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".