Очищуємо пам’ять телефону, не видаляючи улюблених фоточок: є простий спосіб пришвидшити роботу гаджету

З часом мобільний телефон може сповільнити свою роботу. Зависання програм зазвичай відбувається через брак пам'яті у гаджеті. Та подібній проблемі можна зарадити без видалення важливої інформації.

Звісно, можна видалити зі смартфону улюблені фотографії чи відеозаписи, і тоді він перестане глючити. Але можна піти іншим шляхом без настільки радикальних кроків.

Напевно, ви активно користуєтеся месенджерами, а телефон автоматично зберігає всі зображення й відосики, якими діляться друзі в групах і під час особистого листування. Подібна опція потрібна для прискорення завантажування чатів.

Одна біда – телефон зберігає у своїй пам’яті купу непотрібної і вже не актуальної інформації. Тож аби позбавитися цього мотлоху, слід скористатися опцією “Очищення кешу”.

Зайдіть у налаштування програми. Знайдіть вкладку, що стосується пам’яті. Вона може називатися по-різному, тож інтуїтивно оберіть потрібну. Далі шукайте кнопку “Очистити кеш”. Якщо вона там відсутня, перейдіть до підрозділу “Використання мережі”.

Повірте, подібна операція може очистити пам’ять телефону якщо не на кілька гігабайт, то хоча б на кілька сотень мегабайт. Що характерно, всі потрібні файли збережуться, залишиться доступ до них, а чати з повідомленнями буде видалено.

Корисний лайфхак

До речі, деякі страждають поганою звичкою, лягаючи спати, класти поряд телефон, вмикаючи його на зарядку. Особливо небажано класти при цьому гаджет під подушку. Це дуже небезпечно.

Не можна заряджати телефон у ліжку

По-перше, це вплине на якість сну. По-друге, лежачи на ковдрі, смартфон може нагріти її і влаштувати пожежу. Якщо виявиться порушення цілісності кабелю чи зарядного пристрою, і з’явиться іскра, ви, перебуваючи в стані сну, не зможете проконтролювати ситуацію і вчасно запобігти надзвичайній ситуації.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.