Діряві шкарпетки ні носити, ні викидати не можна: ці та інші народні забобони з приводу нижньої білизни

Люди по-різному ставляться до дірявих шкарпеток. Одні просто викидають, інші дбайливо штопають дірочку, щоб іще поносити. Розберімося, хто з цих груп виняє правильно.

Шкарпетки є в гардеробі кожної людини. По-перше, вони гріють ноги, по-друге, захищають стопи від різних вуличних негараздів. Дехто не зважає, коли річ продірявиться, і продовжує носити зіпсовані шкарпетки. Між тим, це є дуже поганою прикметою, і так робити в жодному разі не можна.

Через дірки у шкарпетках людина втрачає власну енергетику, і життєвих сил стає обмаль. Тож навіть потерту білизну, а тим паче продірявлену, носити в жодному разі не можна. Треба замінити їх на нові панчішні вироби.

Король Карл III відвідав мечеть у Лондоні з дірявою шкарпеткою

Діряві шкарпетки здатні принести біду і притягують невдачі. Якщо довго носити шкарпетки з дірочкою, почнете відчувати труднощі з фінансами, можливо, навіть збіднієте.

Якщо придбали нову пару, а вона швидко протерлася, це свідчить про те, що ви не цінуєте власних інтересів і відмовляєтеся від вигоди заради чужих цілей і на догоду іншим людям.

Натягнувши шкарпетки й не помітивши дірочки на тканині, знайте – вам слід нікуди не поспішати, зупинитися і добряче обдумати стиль життя. Він потребує кардинальних змін.

Чоловікам у дірявих шкарпетках немає довіри

Побачивши людину в дірявих шкарпетках, поставтеся до такої з пересторогою. Швидше за все, вона веде безладне особисте життя і не може викликати довіри.

Якщо ця річ туалету привиділася уві сні – неважливо, з дірками чи без – замисліться: хтось із дуже близьких людей виношує щодо вас нехороші плани.

Навіть якщо залишаєте діряві шкарпетки в шафі, ретельно зашиваючи дірочки, вони все одно рано чи пізно стануть непотребом. Але викидати їх в жодному разі не можна. Зношені до дір шкарпетки бажано спалити. Інакше з дому разом із білизною підуть і статки.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.