7 стародавніх українських чоловічих імен, які ми забули: дуже сильні, володіють старовинним кодом

Наші пращури, придумуючи імена хлопчикам, послуговувалися або назвами дохристиянських богів, або ж складали їх із двох-трьох понять. Вони свято вірили у магічну сили даного дитині ймення.

Імена Богдан, Володимир, В’ячеслав, Денис, Святослав, Ростислав мають давнє історичне коріння. Та нині такими нікого не здивуєш. Пригадаймо інші, які вживаються доволі рідко. А тим часом вони здатні передати дитині гарний генетичний код. Отже:

Боян

Українці вкладали в це ім’я чималий сенс. Хлопчик мав стати співцем або оповідачем. Тож якщо хочете отримати в майбутньому артиста чи політика, дайте синочку це ім’я.

Як ви сина назвете, так його доля й складеться

Всеволод

З таким іменем дитина володітиме всім. Сину підкоряться будь-які вершини, і для досягнення поставленої мети він не матиме жодних перепон.

Єремія (Ярема)

Це ім’я сягає корінням у язичницьке минуле наших далеких пращурів. Тут є натяк на бога землі й родючості. Тож перед вами майбутній фермер і поціновувач усього живого.

Любомир

Вгадати слова, з яких утворилося це ім’я, доволі легко. Це той, хто любить мир. Хлопчик, названий Любомиром, спробує осягнути неосяжне і добитися примарних висот.

Старовинне ім’я несе потужний генетичний код

Мирослав

Таким йменням давні слов’яни нарікали того, хто править світом. Людина з таким ім’ям має бути спокійною, врівноваженою і завжди знаходитиме підтримку в колі друзів і навіть серед сторонніх людей.

Радослав

Суто українське ім’я, що допоможе носію радіти славі. Хлопчик Радослав завжди допомагатиме всім довкола і сприятиме, щоб у всіх усе було добре.

Ярополк

Слов’яни склали це ім’я з двох частин. “Яро” може позначати сонце чи весну – кому як подобається. А “полк” однозначно є частиною чогось. Отже, синочок стане частиною сонця чи частиною весни, звісно, якщо народився в один із весняних місяців.

Нові статті

Схожі статті

“Це смачно!”: суддя “МастерШеф” Володимир Ярославський приготував тушковані стрілки часнику (Рецепт)

Суддя з "МастерШефу" Володимир Ярославський поділився рецептом тушкованих стрілок часнику. Сезонна і недорога страва готується легко та виходить неймовірно смачною.

Як змінити колір гортензії своїми руками і без селекціонерів: зробіть це з ґрунтом і результат вас здивує

Чи знаєте ви, що колір гортензій можна змінювати власноруч? "Один Факт" розповість, що для цього потрібно зробити і в які кольори можливо "пофарбувати" садову квітку.

Змінився у всіх планах: 43-річний Сергій Притула розповів про свій шлях до популярності та чому пішов з ТБ

Колишній телеведучий Сергій Притула мав досить не простий шлях у сфері шоу-бізнесу та все ж таки зміг добитись свого, але згодом вирішив відмовитись від цього: чому шоумен покинув медіа?

Ви не знали, але раніше без неї було ніяк: навіщо потрібна маленька кишеня на джинсах та що з нею робити

Якщо ви хоч раз бачили маленьку кишеню на джинсах, чи виникало у вас питання навіщо вона взагалі та яку користь може принести? Наразі вже не актуально, але раніше без цього ніяк.