Не можна спати на невипраній подушці: зробити це набагато простіше, ніж здається

Подушки ми використовуємо щоночі. Тож їх обов'язково слід прати. Робити це треба раз на півроку. От тільки попередньо з'ясуйте, який наповнювач міститься всередині. Це важливо для вибору способу очищення.

Звісно, можна вибивати подушки від пилу. Але мешканцям багатоквартирних будинків робити подібне не дуже зручно. Тому краще все-таки взятися до прання.

Пухові подушки

Пральним порошком краще не користуватися

Температуру вище 30 градусів брати не можна – в іншому разі волокна набудуть неприємного запаху. Прати слід з рідким миючим засобом, а пральний порошок відкласти якомога далі.

Виставляйте мінімальні оберти, щоб не дати можливості пуху збитися в купки. Якщо є можливість, винесіть вироби на двір і там просушіть.

Подушки з пір’я

Пір’я під час прання може збитися в грудки

Такі подушки краще прати вручну, бо є велика ймовірність, що пір’я заб’є фільтри й перекриє стік. Правила ті ж – ледве тепла водичка і рідкий мийний засіб. Після полоскання подушки виносяться на свіже повітря для висихання.

Синтепонові подушки

Віджимати у пральці не можна

Цей матеріал являє собою тонкі нитки, які під час термічної обробки міцно скріпляються між собою. Волокна виходять негігроскопічними і не всотують піт. Температура води має бути не вищою за 40°C. Пральний порошок не використовуйте – лише рідке мило. Після прання доведеться кілька разів виставити режим полоскання.

Віджимати подушки не можна, оскільки порушаться міжволокневі спайки. Просто перекладіть подушку з пральної машини до ванни чи душового піддона й обережно відтисніть залишки води. Потім відправляйте виріб на сушку.

Ортопедичні подушки

Ортопедичні подушки краще не прати

Подушки, забиті екологічним наповнювачем, прати не потрібно. Достатньо буде сухої чистки, щоб вони знову виконували свою важливу функцію.

Нові статті

Схожі статті

Розійшлися шляхи: Наталка Денисенко назвала акторку, з якою ніколи не піде в кадр і чому саме

Українська акторка Наталка Денисенко розповіла про своє ставлення до колег, які покинули Україну. Зокрема, вона висловилась про Галину Безрук, що обрала для себе життя в комфорті в росії.

Завжди сію моркву на зиму при + 5: ось чому потрібно робити це восени – секрет, про який мало хто знає

Досвідчені господині добре знають, що моркву у відкритий ґрунт можна сіяти як навесні, так і під зиму. Осінній посів морквяного насіння зручніше, адже в цей час робіт на городі меншає.

Як виглядають сини Анатолія Хостікоєва: один від Наталії Сумської, а інший – від жінки, яку кохав раніше

Анатолій Георгієвич Хостікоєв – другий чоловік акторки Наталії Сумської, яка народила йому молодшого сина Вʼячеслава. Також в артиста є старший син Георгій – від другого шлюбу з Любовʼю Кубʼюк.

ТОП-5 природних явищ України, які ніде більше не побачите: рожеве озеро, каньйон на 4 області на ще 3

Україна багата не тільки своєю історією та культурою. На території країни розташовані унікальні природні явища, про які ви можете більш детально прочитати в матеріалі "Одного Факту".