Сантехніка без вапняного нальоту й іржі – мрія кожної господині: потрібно два засоби, щоб позбутися проблеми

Новенький унітаз приємно сяє білизною. Але в процесі експлуатації поверхня набуває неприємного вапняного нальоту й слідів від іржі. Навіть спецзасоби бувають безсилі врятувати ситуацію. У таких випадках слід залучити на допомогу народний досвід.

Пральний порошок

Досвідчені господині використовують для повернення білизни чаші унітаза звичайний пральний порошок. Можна придбати найдешевший. Увечері, коли всі домашні вляглися, спустіть воду, щоб змочити фаянс. Візьміть пів склянки порошку і рівномірно розподіліть його по поверхні унітаза. Він чудово триматиметься на мокрому. Залиште так до ранку і йдіть спати.

Пральний порошок впорається з будь-яким забрудненням

Коли прокинетеся, першим ділом обробіть поверхню, присипану порошком, йоржиком. Особливо ретельно орудуйте в місцях патьоків. Тепер можете сміливо змивати воду. Якщо з першого разу не вдалося досягнути ідеальної білизни, повторіть процедуру. В особливо запущених випадках доведеться робити так тричі.

Більше не доводьте ситуацію до масових відкладень. Щойно помітили вапняне забруднення, відразу ж приймайте відповідні заходи.

Лимонна кислота

Непоганий ефект буде після використання лимонної кислоти. 100-грамовий пакетик насипте в чашу і рівномірно розподіліть по всій поверхні. Залиште настоюватися 3-4 години. В цей час користуватися унітазом не можна.

Свіжий наліт можна здолати за допомогою лимонної кислоти

Коли лимонка зробить свою справу, воду змийте, а по поверхні пройдіться йоржиком. У жодному разі не застосовуйте металеві шкребки. Так ви нанесете на фаянсову поверхню невидимі тріщинки, в яких часом почне застрягати бруд. Вимити його звідти буде доволі проблематично.

Зважте, що таким чином можна усувати тільки свіжі плями іржі й вапна. Застарілі не піддадуться. Щоб їх позбутися, краще застосовувати пральний порошок.

Нові статті

Схожі статті

Як правильно засушити мʼяту на зиму? 5 способів, збереження користі та аромату “приправи” до чаю

Сушена мʼята – чудова рослина для приготування запашного чаю, соусів, салатів та маринадів. Якими способами можна її сушити, щоб заготовка зберегла усі свої корисні властивості?

“Ми вам передзвонимо”: Нікітюк придбала миттєву лотерею і показала, що виграла. 2 мільйони майже в кармані

Леся Нікітюк вирішила пошукати щастя в лотереї. Придбала квиток на касі найближчого супермаркету і показала усім процес стирання захисного покриття монеткою. Чи вдалось їй щось виграти?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

“Я не хочу бути сином Ірини Білик”: 25-річний син співачки Гліб Оверчук розповів, чим займається зараз

Ірина Білик має двох синів, у яких різниця у віці складає 16 років. Гліб Оверчук є старшим сином та наразі проживає за кордоном, але пішов шляхом зіркової мами: чим займається юний артист?