Кермо має значення: купуючи авто, шукайте приховані сліди аварії не лише ззовні, але й оглядаючи торпедо

Коли грошей на нову автівку не вистачає, а засіб пересування конче потрібен, доводиться вибирати щось потримане. Тут головне – не натрапити на "битка". Ознаки потрапляння в аварію на автівці можна помітити не лише ззовні, але й уважно оглянувши водійське місце.

Насамперед покупцю, сівши за кермо, слід звернути увагу на торпедо. Безліч дрібних деталей після ДТП можуть бути поганенько вирівняні, тож треба уважно все обдивитися. Переконайтеся, що кермо розташоване рівно стосовно власної поверхні. Якщо воно контактувало з грудьми водія в екстремальній ситуації, то може залишитися трішки вигнутим.

Торпедо під час покупки авто слід оглядати особливо ретельно

Подушка безпеки, розкриваючись, зазвичай зачіпає обшивку, тож на стрижні керма можуть залишитися характерні подряпини. Деякі спритні продавці намагаються замаскувати подібні сліди, покривши поверхню шкірою чи будь-яким іншим матеріалом. Інші намагаються підклеїти ґандж зсередини.

Сліди втручання людини, залишені на рульовій колонці, найімовірніше свідчать про нехорошу ситуацію, в якій побувало авто. Викликати підозру має і зовсім новеньке кермо порівняно з іншими деталями в салоні. Можливо, торпедо рознесло на друзки, тому його й замінили іншим.

Кермо має значення при купівлі машини

Буває важко визначити, що кермо не оригінальне. Тоді зверніть увагу на зайві кнопки чи функції, які стосуються комплектації іншої, але не цієї моделі. Подібні рухи власника не завжди пов’язані з дорожньою катастрофою. Трапляється, що кермо від тривалого контакту з людськими руками втрачає свої якості, і його замінюють на інше. Зважте, що зазвичай це робиться після 100 тис. км пробігу. Замінене раніше виглядає дуже підозріло.

Якщо помітите розірвану оббивку, знайте – це зробила подушка безпеки, коли відкривалася. Надалі розрив намагаються замаскувати або ж повністю замінюють панель. І перше, й друге не важко помітити.

Нові статті

Схожі статті

“Це смачно!”: суддя “МастерШеф” Володимир Ярославський приготував тушковані стрілки часнику (Рецепт)

Суддя з "МастерШефу" Володимир Ярославський поділився рецептом тушкованих стрілок часнику. Сезонна і недорога страва готується легко та виходить неймовірно смачною.

Як змінити колір гортензії своїми руками і без селекціонерів: зробіть це з ґрунтом і результат вас здивує

Чи знаєте ви, що колір гортензій можна змінювати власноруч? "Один Факт" розповість, що для цього потрібно зробити і в які кольори можливо "пофарбувати" садову квітку.

Змінився у всіх планах: 43-річний Сергій Притула розповів про свій шлях до популярності та чому пішов з ТБ

Колишній телеведучий Сергій Притула мав досить не простий шлях у сфері шоу-бізнесу та все ж таки зміг добитись свого, але згодом вирішив відмовитись від цього: чому шоумен покинув медіа?

Ви не знали, але раніше без неї було ніяк: навіщо потрібна маленька кишеня на джинсах та що з нею робити

Якщо ви хоч раз бачили маленьку кишеню на джинсах, чи виникало у вас питання навіщо вона взагалі та яку користь може принести? Наразі вже не актуально, але раніше без цього ніяк.