Як зменшити велику купу брудного посуду в мийці: якщо не фізично, то хоча б візуально

Навряд чи знайдуться люди, яким подобається мити посуд. Тим не менш це доводиться робити всім, причому щодня. Але заняття можна значно спростити, якщо задіяти кілька сучасних ноу-хау переважно психологічного плану.

Розбийте миття на кілька етапів

Ціла гора посуду, що залишилася після родинного обіду чи зустрічі гостей, може будь-кого загнати в депресію. Але ніхто не зобов’язує господиню мити весь посуд одночасно. Розділіть цю справу на кілька етапів.

Не треба мити все і відразу – розбийте на етапи

Візьміть губку, налийте на неї мийний засіб і приступайте до намилювання тарілок і чашок. Використали цю порцію? Тоді закрутіть кран і займіть цікавішими речами. За пів години повернетеся на кухню, щоб пересвідчитися – посуду стало набагато менше. Зробіть ще один захід. Отак із перервами й здолаєте все, що залишилося брудного після трапези.

Легкий перемив

Засіб для миття посуду потрібен для жирних тарілок і виделок. Склянки під його дією будуть краще блищати. Але існує купа інших речей, які зовсім необов’язково складувати в мийку. Достатньо сполоснути під струменем води й перемістити в сушарку. Це може бути чашка з-під чаю чи мірна кружка, якою ви відміряли необхідну кількість борошна.

Вільна мийка

Розподіліть посуд у мийці на різні купи – так здасться, що його небагато

Навалений у мийку після обіду посуд жахає своєю удаваною кількістю. Тільки не треба себе лякати. Частину брудного посуду, який не є жирним, складіть поряд із краном, підстеливши гумовий килимок. Візуально брудна гора відразу стане меншою і захочеться якомога скоріше з нею упоратися.

Повна посуду мийка не лише лякає. Вона ще й призводить до незручностей під час миття. Адже ввімкнути кран буде доволі проблематично. А розкладання на дві купи і мозок заспокоїть, і призведе до більшої зручності під час процесу миття.

Нові статті

Схожі статті

Айсберг в океані: від узбережжя Антарктиди відколовся величезний крижаний острів — що кажуть вчені?

Айсберг А23а розміром втричі більше за Нью-Йорк відокремився від Антарктиди і зараз вільно пливе Південним океаном. Чи варто капітанам кораблів бути пильними та куди помандрував крижаний острів?

Один факт про рис, який робить його корисним для нервової системи: таємничий компонент популярної крупи

Рис — один з самих цінних продуктів харчування. Ця крупа містить в собі велику кількість вітаміну В, а ще - один інгредієнт, який добре впливає на роботу нервової системи. Дізнайтесь, що це.

“Чорна п’ятниця” у Монобанку: представники фінустанови розповіли, що купували українці у день розпродажу

День великих розпродажів в магазинах України пройшов минулої п'ятниці — 24 листопада. Зараз ажіотаж трохи спав і банки підбили підсумки "Чорної П'ятниці". Свою статистику Мінфіну надав і Monobank.

Завидні модниці Катя Осадча, Лілія Ребрик, Оля Цибульська та інші задають тон: показали, які пальто в тренді

Найбільше про модні тенденції знають зірки, оскільки їм за характером роботи доводиться постійно змінювати наряди. Отже, придивімося уважно, в які пальто вони вбираються, щоб зрозуміти тенденцію.