Позбавляємося застарілого жиру в духовці: хімічні спецзасоби не знадобляться, все є під рукою

Не можна допускати, щоб у духовці накопичувався застарілий жир і бруд. Після використання теплової шафи її слід добряче вимити. Задля цього дехто користується спеціальною хімією. Але це зовсім необов'язково. Можна впоратися з завданням і завдяки підручним засобам.

Не можна допускати, щоб у духовці накопичувався застарілий жир і бруд. Після використання теплової шафи її слід добряче вимити. Задля цього дехто користується спеціальною хімією. Але це зовсім необов’язково. Можна впоратися з завданням і завдяки підручним засобам.

Достатньо дістати з кухонної шафи чотири інгредієнти – соду, оцет, сіль і лимонну кислоту. Навіть найсильніший бруд перед ними безсилий.

Харчова сода

Содову пасту змийте теплою водою

Цій речовині під силу здолати будь-яке забруднення. Достатньо приготувати кашку, змішавши соду з простою водою. Цією пастою змастити брудні місця й залишити так на кілька годин, зайнявшись іншими справами. Потім слід повернутися до духовки й змити залишки засобу теплою водою.

Оцет

Цю рідину навіть розводити не доведеться. Нанесіть по кілька крапель на забруднення і дійте по тій же схемі, як із содою – очікуйте кілька годин, після чого змивайте.

Лимонна кислота

Після лимонної обробки духовка стане як новенька

Вичавіть сік із цитруса або ж візьміть пакетик із готовою лимонною кислотою. Розведіть водою, просочіть у суміші губку й обробіть забруднення в духовці. За 2-3 години змийте.

Сіль

Якщо усе-таки кортить узятися до хімії, влаштуйте у духовці парову баню. У деко налийте пів літра води, додайте будь-який мийний засіб. Зачиніть дверцята і виставте температуру на 100°C. За пів години вимкніть, але дверцята не відчиняйте. Дочекайтеся, допоки духовка охолоне. Завдяки парі весь бруд розм’якне, і ви легко знімете його губкою.

Подібного ефекту можна добитися, якщо замість хімічного засобу взяти звичайну сіль. Розсипте білі кристали по поверхні духовки й на деках і увімкніть на 100 градусів. Щойно сіль потемніє, вимкніть тепло і дайте духовці охолонути. Вимийте теплою мильною водою.

Нові статті

Схожі статті

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: час звільнитись з вашої роботи

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: прислухайтесь до своїх побажань та змініть ваше життя в кращу сторону.