Чорні джинси треба прати, щоб вони не втрачали яскравості кольору: кілька важливих рекомендацій для господинь

Чорні джинси залюбки носять як чоловіки, так і жінки. От тільки іноді трапляється, що річ після прання стає бляклою і сіруватою. А все через те, що ви неправильно це робили. Насичений чорний колір можна зберегти.

Чорні джинси залюбки носять як чоловіки, так і жінки. От тільки іноді трапляється, що річ після прання стає бляклою і сіруватою. А все через те, що ви неправильно це робили. Насичений чорний колір можна зберегти.

Існують прості правила прання речей чорного кольору, дотримуючись яких, носитимете джинси допоки не набриднуть. А штани при цьому виглядатимуть, неначе щойно з магазину.

Прати чорні джинси бажано в холодній воді

Найперше, що слід запам’ятати – не можна прасувати виріб у надто гарячій воді. Бажано, щоб вона була зовсім холодною. Від надто розігрітої рідини фарба почне підтікати, а джинси стануть виглядати вицвілими.

Більшість пральних порошків нині чудово пораються зі своїми функціями у прохолодній воді. Навпаки від сильного нагріву вони можуть втрачати корисні властивості й не зможуть розщеплювати плями.

Другим пунктом має стати усвідомлення небажаності частого прання. Не поспішайте вмикати пральну машину, щойно побачили малюсіньку плямку. Просто затріть й зачистіть її та продовжуйте дефілювати в улюблених штанах.

Щоб чорні джинси прослужили набагато довше, періть їх раз на місяць. Це за умови, що носите практично не знімаючи. Якщо ж регулярно змінюєте гардероб, то маєте робити це ще рідше.

Краще за все чорні джинси прати вручну

Третій важливий момент: хочете зберегти природний колір чорних штанів – відмовтеся від пральки. Прання в ручному режимі – чудова альтернатива для збереження первинного вигляду речі. Крутіння в барабані травматично впливає на денім.

Тож якщо не можете відмовитися від автомата, хоча б виверніть джинси навиворіт. І обов’язково виставте делікатний режим. Сушити випрану річ краще на свіжому повітрі, але розміщати не на сонці, а в холодочку.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.