Якщо вдасться вирватися на відпочинок, зробіть його максимально економним: корисні поради для курортників

Звісно, час нині такий, що не до відпочинку. Але іноді все ж треба відволіктися хоч на кілька днів від повсякденних турбот і поринути за кордон, де немає страшних новин і щоразу не завивають сирени.

Звісно, час нині такий, що не до відпочинку. Але іноді все ж треба відірватися хоч на кілька днів від повсякденних турбот і поринути за кордон, де немає страшних новин і щоразу не завивають сирени.

Якщо належите саме до цієї категорії, слід зважити, що розцінки в готелях значно виросли. Порівняно з минулим роком, вони підвищилися приблизно на 54%. Купівельна спроможність українців у зв’язку з війною навпаки знизилася. Отже, слід замислитися, яким чином можна зекономити й без того куценький бюджет.

У міжсезоння відпочивальників небагато і ніхто не заважає

Найперше, не купуйте квитки далеко від дому. Чим менша відстань, тим дешевшою буде дорога. Наземний транспорт забирає більше часу, але коштує в рази дешевше, аніж авіаційний. Та іншого в нашій ситуації й бути не може.

Плануйте подорож на кінець літа. Найдорожчими вважаються червень і липень, а ближче до вересня ціни на житло, продукти й розваги поступово починають знижуватися. Тож і гроші зекономите, і відпочинете у відносному спокої – не буде літнього шуму-гаму від надмірної кількості людей. До того ж у цей період сонце палить не так безжально, отже почуватиметеся набагато комфортніше.

Обов’язково слід відірватися від повсякденних турбот і порелаксувати

Найдешевше коштує відпочинок у міжсезоння. Можливо, слід відкласти поїздку на ще пізніші часи. Таким чином вдасться витратити на відпустку у 2-3 рази менше грошей, аніж у високий сезон.

Обирайте житло якомога далі від пляжу. У такому разі зможете проживати в комфортних умовах, а не в якійсь комірчині, і платити менше. Про ресторани також забудьте. Готуйте самостійно, і тоді відпустка не сильно вдарить по кишені.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.