Почорніли стіни й тхне цвіллю? З пліснявою можна швидко розправитися: жодних вартісних засобів не знадобиться

Відсутність достатнього рівня вентиляції призводить до появи на стінах, та підвіконнях плісняви. Жити в таких умовах й миритися з цією проблемою не можна, оскільки це нашкодить здоров'ю. Тож починаймо активну боротьбу з грибком.

Відсутність достатнього рівня вентиляції призводить до появи на стінах, та підвіконнях плісняви. Жити в таких умовах й миритися з цією проблемою не можна, оскільки це нашкодить здоров’ю. Тож починаймо активну боротьбу з грибком.

Тепле вологе середовище – справжній рай для спорів цвілі. Тому найперше правило – постійно провітрювати всі кімнати, аби підтримувати рівень вологості на достатньому рівні. Добившись прохолодного сухого повітря замість гарячого й вологого, удасться запобігти появі цвілі.

А тим, хто проґавив цей момент і допустив розповсюдження грибка по приміщенню, придадуться наступні лайфхаки.

Оцет

Оцет з водою – дієвий засіб проти цвілі

Розведіть оцет наполовину водою, залийте суміш у розпилювач. Обробіть заражені пліснявою ділянки стіни. Залиште так на годину, після чого протріть вологою губкою. За тиждень повторіть процедуру. Можливо, доведеться провести ще кілька подібних заходів до повного зникнення проблеми.

Спирт

Можна брати хоч етиловий, хоч нашатирний – який застанете в аптеці. Розведіть спирт наполовину водою. Цим розчином обробляйте скляні поверхні, пластикові, кахельну плитку. Коли засіб підсохне, протріть проблемні місця вологою серветкою.

Сода

Содовий розчин допоможе позбутися цвілі

Підігрійте 0,5 л води й розчиніть у ній 1 ст.лож. харчової соди. Губкою, змоченою у засобі, натирайте почорнілі місця на стінах. Змивати не треба.

Йод

Пляшечки з розчином йоду розставте в місцях, уражених пліснявою. Антисептичний засіб почне випаровуватися і придушуватиме життєдіяльність грибка. Робити це треба вже після обробки уражених стін у профілактичних цілях, щоб пліснява знову не повернулася.

Нові статті

Схожі статті

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?