Торішній скотч уже не втримає скло на вікнах, його слід замінити: старий віддирайте содою, олією, ацетоном

Щойно російсько-українська війна перейшла в активну стадію, багато хто заклеїв вікна вдома скотчем. Подібний захід покликаний захистити людей від ураження осколками, якщо раптом ударною хвилею виб'є скло. Він дієвий і дуже необхідний у наш час, оскільки всі ми перебуваємо під загрозою ракетних ударів удень і вночі.

Щойно російсько-українська війна перейшла в активну стадію, багато хто заклеїв вікна вдома скотчем. Подібний захід покликаний захистити людей від ураження осколками, якщо раптом ударною хвилею виб’є скло. Він дієвий і дуже необхідний у наш час, оскільки всі ми перебуваємо під загрозою ракетних ударів удень і вночі.

Відтоді минув рік і кілька місяців, тож клейка стрічка вже не здатна виконувати свою захисну функцію. Настав час замінити її на більш свіжу. Але як віддерти старий шар скотчу? Доведеться застосувати підручні засоби.

Торішній скотч уже не втримає вікно у разі НП

Фен

Візьміть засіб для сушки волосся й суху ганчірку. Спрямовуйте струмінь гарячого повітря на стрічку протягом 1-2 хвилин. Після цього скотч легко зніметься. Залишиться тільки протерти скло ганчіркою, яку не треба мочити.

Сода

Налийте в склянку води й розчиніть у ній 4 ст.лож. харчової соди. Розмішайте розчин, вмочіть у нього губку і пройдіться по наліпках. Скотч легко зніметься. Залишиться тільки відтерти сліди від клею мокрою ганчіркою.

Олія

Сліди від скотчу на склі чудово змиваються олією

Ватяний диск умочіть в олію, натріть проблемні місця і дайте постояти 15 хвилин. Липка стрічка розм’якне і легко зніметься, а сліди клею зможете стерти губкою.

Ацетон

Змочіть ганчірку в засобі, протріть скло. Клей легко відділиться від скла. Обов’язково працюйте в рукавичках і при відчинених вікнах, оскільки ацетон має їдкий запах. Таким же чином можна використати нашатирний спирт, бензин, уайт-спірит і навіть засіб для зняття лаку з нігтів.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?