Охолодити кімнату можна й без кондиціонера: кілька лайфхаків для подолання літньої спеки

Після затяжної та дощової весни українці врешті дочекалися погожих літніх днів. Та виникла інша проблема – тепер в оселях стало значно спекотно. Чи можна якось знизити градус повітря в кімнаті, не вмикаючи кондиціонер?

Після затяжної та дощової весни українці врешті дочекалися погожих літніх днів. Та виникла інша проблема – тепер в оселях стало значно спекотно. Чи можна якось знизити градус повітря в кімнаті, не вмикаючи кондиціонер?

Всі добропорядні громадяни намагаються економити електроенергію й обходитися без цього потужного приладу. Саме для таких свідомих громадян та тих, хто ще не встановив кондиціонер, надаємо наступні лайфхаки.

Збільшуємо вологість

Зазвичай у надмірну літню спеку вологість в кімнаті стає мінімальною. Якщо її підвищити, то стане набагато легше перебувати в оселі. Тож можна встановити зволожувач повітря.

Зволоження повітря допоможе знизити градуси

Або ж у ванну набрати трішки холодної води й відчинити двері. Повітря набереться вологості, а температура знизиться на 1-2 градуси.

Захищаємося від сонця

Сонячні промені здатні перетворити мікроклімат у кімнаті на справжню лазню. Тому вдень треба завішувати вікна щільними портьєрами. Чим менше сонця проникне до житла, тим прохолодніше буде в ньому.

Робимо повітря прохолодним

Вентилятор сам не впорається – треба додати лід

Навіть увімкнений вентилятор не зробить у кімнаті комфортну температуру. Цей прилад не здатен охолоджувати повітря. Він просто його рухає. А якщо поставити перед лопатями місткість із льодом, тоді по приміщенню рознесуться приємна свіжість і прохолода.

Ховаємо текстиль

На період літньої спеки приберіть з кімнати всі килимки, декоративні подушки, пледи тощо. Перебувати на прохолодній шкірі дивану значно комфортніше, аніж отримувати тепло від підстилки, що міститься на ньому. Ставати на голу підлогу теж буде приємніше, аніж втопати у м’якому килимі.

Нові статті

Схожі статті

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: час звільнитись з вашої роботи

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: прислухайтесь до своїх побажань та змініть ваше життя в кращу сторону.