Алгоритм миття авто в спеку відрізняється від інших сезонів: як діяти, щоб розжарена поверхня не розтріскалася

Кожному водієві хочеться, щоб його сталева ластівка сяяла чистотою. Проте, коли збираєтеся мити авто, слід враховувати сезонні особливості. Якщо на дворі літо, то подібна процедура може призвести до заподіяння шкоди транспортному засобу. Тож треба діяти дуже обережно.

Кожному водієві хочеться, щоб його сталева ластівка сяяла чистотою. Проте, коли збираєтеся мити авто, слід враховувати сезонні особливості. Якщо на дворі літо, то подібна процедура може призвести до заподіяння шкоди транспортному засобу. Тож треба діяти дуже обережно.

Пекуче сонце – не найкращий друг автомобіля. На розігрітій поверхні вода з мильною піною дуже швидко висихатиме. Ви не встигнете обробити поверхню, як вона вже засохне і покриється плямами. Тож слід мити машину не всю відразу, а частинами, причому робити це зверху вниз.

У спеку намилюйте авто невеликими частинами та відразу ж змивайте

Покриття розігрітого кузова від холодної води може розтріскатися, а це прямий шлях до корозії. Тому краще влаштовувати велике миття вранці до світанку або ввечері після заходу сонця. О цій порі не так спекотно.

Перед миттям авто ввечері спочатку потримайте його під навісом чи в закритому гаражі не менше пів години. Після цього спочатку облийте машину холодною водою. Особливого охолодження вимагають гальмівні диски.

Дотримуйтеся принципу зверху донизу

Піну нанесіть безконтактно і дуже швидко змийте, тоді на поверхні кузова не залишиться слідів. В іншому разі отримаєте некрасиві плями, яких не вдасться позбутися навіть за допомогою полірування. Розпочинайте з даху, потім переходьте до вікон і рухайтеся поступово вниз.

Літній пил не сильно в’їдається в поверхню, тому засіб для миття розводьте по максимуму. Це убезпечить від появи плям і водночас допоможе досягти бажаного результату. А краще за все довірити автівку професіоналам на автомийці, які зроблять усе так, як годиться.

Нові статті

Схожі статті

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?