Певні породи собак не призначені до виконання команд: не заводьте їх, бо отримаєте неслухняного годованця

Якщо ви не кінолог і не знаєте, як поводитися з собаками, то про певні породи молодших братів краще забути. Деякі пси практично не піддаються дресируванню і будуть помикати господарем, як їм заманеться.

Якщо ви не кінолог і не знаєте, як поводитися з собаками, то про певні породи молодших братів краще забути. Деякі пси практично не піддаються дресуванню і будуть помикати господарем, як їм заманеться.

Афганський хорт

Собаки виглядають елегантно, але в них практично відсутній “інтелект підкорення”. Команду такому псу доведеться повторювати кілька разів і не факт, що він її виконає. Це мисливський вид із чудово розвиненими зором, нюхом і здатністю швидко пересуватися. От тільки виконувати накази людини хорти практично не здатні.

Басенджи

Залишати собаку цієї породи без нагляду не можна. Якщо таке станеться, повернувшись, застанете суцільний безлад. Ці тварини люблять чинити на власний розсуд і потребують від людини чимало уваги.

Бладхаунд

Годованець цієї породи завжди показуватиме власний характер, а увага в нього буде розсіяною. Собака робитиме, що їй заманеться, повністю ігноруючи людські команди.

Англійський бульдог

Дресувати таку самовпевнену собаку надзвичайно складно. Зазвичай пес має власну думку й за вухом не веде, коли господар йому щось наказує.

Чау-чау

Ці милі песики відрізняються незалежністю характеру. Вони мислять по-своєму і можуть відмовитися виконувати команду, якщо повважають її недоцільною. Дуже вперта і норовлива порода.

Бігль

Ця мила тваринка принесе чимало хвилин радості хазяям. От тільки дресувати її – марна справа. Пес не піддасться на команди не тому, що має слабкий рівень інтелекту й не розуміє, про що йдеться. А навпаки ігноруватиме команди через прагнення до незалежності й свавілля.

Нові статті

Схожі статті

З сивиною і бородою: 64-річний Стас Боклан став іконою чоловічої краси та збирає компліменти від усіх жінок

Актор театру та кіно Станіслав Боклан приваблює кожну жінку своєю неймовірною зовнішністю у свої 64 роки: як виглядає ідеальний чоловік - сивина лише прикрашає.

Колишні партнери Ірини Білик: не за всіх виходила заміж, а тільки за найкрасивіших серед них (ФОТО)

Ірині Білик нині 54 роки. Певно, вона дуже швидко закохується в чоловіків, оскільки залицяльників у зірки було безліч. Перерахуємо тих, хто на довгий час затримався поряд зі співачкою.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: очікуйте на неприємності

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: п'ятниця розкриє вам всю правду про людей з вашого оточення. Астрологічний прогноз.

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.