Чотири “не” для дачників, яких слід неухильно дотримуватися: народні прикмети ніхто не відміняв

Про дачників не скажеш, що вони дуже забобонні, але й на природі, працюючи й відпочиваючи, слід дотримуватися певних правил. Городники мають послуговуватися народними прикметами, щоб не накликати на свою ділянку біду.

Про дачників не скажеш, що вони дуже забобонні, але й на природі, працюючи й відпочиваючи, слід дотримуватися певних правил. Городники мають послуговуватися народними прикметами, щоб не накликати на свою ділянку біду.

Літній сезон змушує навіть містян якомога більше часу проводити на дачних ділянках. Але далеко не всім відомо, що певні дії робити не можна в жодному разі.

Не обрізайте дерева під час Повні

Не можна обрізати дерева під час Повні

Коли бачите на небі повний Місяць, відкладіть секатор якнайдалі. Якщо підстригатимете дерева й кущі у цей період, вони стануть набагато гірше рости. Не треба ризикувати, адже отримаєте замість пишної рослинності щось дуже непоказне.

Не висаджуйте рослини на згарищі

Не слід думати, що вогонь є символом очищення. Якщо в якомусь місці панувала пожежа, там накопичилося чимало негативної енергії, яка пригнічуватиме насадження. Тож висаджувати будь-які рослини на попелищі не можна.

Не збирайте квіти під час грози

Не можна збирати квіти під час грози

Коли довкола лунають громовий гуркіт, а на небі видніються блискавки, відкладіть збір лікарських рослин на більш сприятливу погоду. Польові квіти у негоду накопичують погану енергетику. Принісши їх додому і залишивши сушитися, ви перенесете цей негатив на родину. Між рідними людьми почнуть виникати непорозуміння й постійно спалахуватимуть конфлікти.

Не садіть рослини, коли спадає Місяць

Висадження городини слід корегувати з Місячним календарем. Якщо небесне тіло перебуває у фазі спадання, нічого висаджувати не можна. У такому разі хорошого урожаю все одно не дочекаєтеся й доведеться докупати овочі в супермаркеті.

Нові статті

Схожі статті

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?