Як відвадити пернатих й зберегти врожай кісточкових плодів на дереві: прості та дієві поради

На ягоди цьогоріч врожай не дуже добрий. А тут ще й пернаті весь час намагаються поласувати стиглими соковитими плодами. Дізнаймося, як відвадити настирних пернатих з власного саду.

На ягоди цьогоріч врожай не дуже добрий. А тут ще й пернаті весь час намагаються поласувати стиглими соковитими плодами. Дізнаймося, як відвадити настирних пернатих з власного саду.

Усе літо дачники потерпають від навали птаства, але є кілька дієвих засобів, щоб і птахам не нашкодити, й урожай зберегти.

Петарди

Побачивши настирливу зграйку у своєму садку, спробуйте налякати птахів гучними звуками. Просто запустіть петарду. Звісно, цей спосіб краще відкласти до кінця війни, щоб заразом не довести до серцевого нападу ще й сусідів.

Малюнки

Намальоване око налякає птахів

Краще пригадати свої художні здібності. Намалюйте на аркуші паперу величезне око. Подібна картинка, повішена серед гілля дерев, має страшенно налякати крилате сімейство. Малюнок стане справжнім оберегом для плодових саджанців.

Магнітна стрічка

Якщо залишилися старі аудіокасети від магнітофона, можна використати цю стрічку для благих цілей. Обплетіть нею гілки дерев. Під дією вітру стрічка детонуватиме й видаватиме звуки, які мають налякати пернатих ласунів від плодових дерев.

Пластикова пляшка

Пляшка з крильцями відгонить пернатих

Без цього атрибуту не обходиться жоден із лайфхаків. Перед тим як підвішувати пластик на гілку, зробіть кілька надрізів і виверніть пелюстки назовні, щоб були немов крильця. У дні теж зробіть отвір. Через нього й горлечко протягніть дріт, за допомогою якого закріпіть пляшку на дереві. Під дією вітерцю пляшка обертатиметься й відлякуватиме пернатих.

Целофан

Можете нарізати поліетиленовий пакет на смужки й прикріпити конструкцію до гілки. Мерехтіння і шурхіт целофану має відвадити птахів, ласих до ягід. Щоправда, подібний спосіб діє недовго. Садові гості дуже швидко звикають до стрічок, що шарудять, і знову обсідають дерева.

Нові статті

Схожі статті

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.