Помідори, банани, кавуни належать до продуктів, що швидко псуються: чи можна подовжити життя і свіжість плодів

Часто трапляється, що вибираєш у супермаркеті начебто й свіжі овочі з фруктами. А коли приносиш їх додому, вони вже встигають підв'янути. Враховуючи нинішні ціни на продукти це неабияк дратує. Чи є вихід із подібної ситуації?

Часто трапляється, що вибираєш у супермаркеті начебто й свіжі овочі з фруктами. А коли приносиш їх додому, вони вже встигають підв’янути. Враховуючи нинішні ціни на продукти це неабияк дратує. Чи є вихід із подібної ситуації?

Кавун

Зберегти розрізаний кавун допоможе часник

Плід, можливо, вам дістався й свіжий, але за один раз його навряд чи подужаєш. Доводиться складати решту на зберігання. Перед тим, як відправляти соковиту надрізану ягоду в холодильник, обкладіть червону м’якоту зубчиками часнику й затягніть харчовою плівкою. Це завадить розвитку бактерій на лінії розрізу. А значить, можна буде сміливо доїсти кавун пізніше.

Помідори

Вже на наступний день після покупки томати можуть почати підгнивати. Щоб подібної капості не трапилося, заклейте плід скотчем. Проста процедура перепинить доступ волозі в середину помідора, і він зберігатиметься у цілісному вигляді хоч цілий тиждень.

Часник

Аби часничини під час зберігання не почали проростати і не стали непридатними до вживання через м’якість, додайте в пакет, де зберігаєте зубці, трішки солі й чайної заварки. Закрийте якомога щільніше, і можете бути спокійні – часник збереже товарний вигляд надовго.

Цибуля

Цибулю треба зберігати в панчосі

Цей фітонцид гарненько зберігається за бабусиним рецептом. Напевно, ви бачили, відвідуючи літніх людей у селі, що вони складають цибулини в панчоху і підвішують. Цей спосіб слід узяти на озброєння і в міських умовах, якщо не хочете викидати невдовзі підгнилі плоди.

Зелена цибуля

Якщо треба подовжити життя зеленому перу, то скористайтеся вологим паперовим рушником. Якщо в нього загорнути зелені цибульки, то стебельця залишаться свіжими, неначе щойно з грядки, до 2 тижнів.

Банани

Щоб шкірочка солодкого плоду не набула коричневого кольору, коли принесете банани додому, поставте їх під струмінь води з крану. Так ви змиєте засіб, що підсилює дозрівання. Після цього банани протріть паперовим рушником й обгорніть вологою серветкою. Тепер можна залишати на кілька днів.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".