Панікувати не потрібно: пересоленому супу можна легко повернути ідеальні смакові якості

Іноді трапляється, що поспіхом хазяйка раптово кладе в суп більше солі, ніж годиться. Виливати першу страву не потрібно, такій біді можна зарадити, отже домашні навіть нічого не помітять.

Іноді трапляється, що поспіхом хазяйка раптово кладе в суп більше солі, ніж годиться. Виливати першу страву не потрібно, такій біді можна зарадити, отже домашні навіть нічого не помітять.

Розвести

Пересолений суп можна розвести рідиною

Якщо суп пересолений і густий, то найкращим виходом буде розвести його додатковою рідиною. Можливо, в морозилці залишилася ще одна порція бульйону, то можна скористатися цим запасом. Або ж просто долити кип’яченої води з чайника. Доливаючи, постійно пробуйте страву на смак, адже якщо наллєте більше, ніж треба, суп стане прісним. Таким чином можна врятувати прозору першу страву. Якщо готуєте крем-суп, то додавання зайвої рідини призведе до зміни текстури.

Окислити

Можна спробувати перебити надмірний присмак солі окисленням, тобто додаванням оцту чи лимонного соку. Кислота надурить смакові рецептори й відверне увагу від солоної страви. Можете також спробувати ще й дрібку цукру всипати в каструлю задля збалансування смаку.

Додати картоплю

У пересолений суп додайте картоплину

Крохмаль, що міститься у картоплі, здатен вбирати сіль. Тож додайте картоплину, яка просотається сіллю, а потім заберете її з каструлі. Таким же чином спрацюють рис чи локшина. Тільки врахуйте, що від таких домішок перша страва стане густішою, тому напевно доведеться додати ще трішки рідини.

Додати вершків

Суп зі смаженими томатами можна врятувати від зайвої солі, додавши вершків, розбавлених молоком. Якщо готуєте мексиканський суп, краще скористатися сметаною. Зважте, якщо в складі страви вже є молочний продукт, додавання зайвої порції може кардинально змінити смак.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.