Хочете мати великі очі? Пластика не знадобиться: бажаний ефект досягається завдяки косметиці

Дівчатам, яким природа не дала великих очей, можна збільшити погляд візуально за допомогою косметичних засобів.

Дівчатам, яким природа не дала великих очей, можна збільшити погляд візуально за допомогою косметичних засобів.

Білий олівець для очей

Очі будуть видаватися більшими, якщо підвести світлим тоном лінію століття. Білий олівець краще використовувати для вечірнього макіяжу, а от у повсякденні краще взяти рожевий. З таким удень виглядатимете не так зухвало.

Використовуйте брасматик

Користуйтеся брасматиком

Посилити бажаний ефект допоможе туш для вій. Щіточкою слід проводити від коренів до самих кінчиків. Для вечірнього майкапу застосовуйте накладні пучки у зовнішніх кутиках.

Крем навколо очей

Слід регулярно користуватися зволожувальним кремом довкола очей. Тоді вранці буде менше опуклостей повік чи мішків під очима, а значить, очі на обличчі виділятимуться сильніше.

Коректор проти темних кіл

Темні кола під очима слід прибирати рожево-оранжевим коректором. Це дозволить виділити очі. Деякі дівчата користуються тілесним кольором з цією метою, але тоді ефект набагато гірший.

Експериментуйте з тінями

Обирайте тіні різних відтінків

Застосовуйте тіні різного рівня насиченості. Темні відтінки підійдуть до зовнішніх кутиків і складки повіки, а світліші розташовуйте по центру. Перехід при цьому має бути плавним, розтушованим.

Завивання вій

Якщо за допомогою щипчиків вигнути вії, то вдасться створити ефект відкритого погляду. Таким чином вони не будуть кидати тінь на очі, і ті виглядатимуть більшими.

Заповніть простір між віями

Якщо не хочете малювати стрілки, спробуйте виділити лінію росту вій, застосувавши лайнер. Це окреслить лінію очей.

Малюйте контур

Нижні повіки слід промальовувати світлим олівцем, малюючи водяну лінію. Вона зливатиметься з білками й створюватиме ефект великих очей.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.