Зламали підбор? Не біда! Вашій біді можна зарадити: рятуймо ушкоджений каблук самотужки

До деяких речей прикипаєш серцем настільки, що ніяк не хочеться з ними розставатися. От і улюблену пару взуття не хочеться викидати, навіть якщо зламався підбор. Розберімося, чи можна самотужки врятувати черевичок.

До деяких речей прикипаєш серцем настільки, що ніяк не хочеться з ними розставатися. От і улюблену пару взуття не хочеться викидати, навіть якщо зламався підбор. Розберімося, чи можна самотужки врятувати черевичок.

Якщо трапилася подібна оказія, уважно огляньте зламану річ. Якщо каблук відлетів не повністю, можливо, взуття ще можна врятувати, застосувавши клей та скотч. Іноді достатньо вставити металевий стрижень або забити всередину дерев’яного дюбеля. І зможете спробувати прогулятися.

Не поспішайте викидати пару взуття зі зламаним каблуком

Можна взяти міцний клей і закріпити відірвану частину за допомогою гвинтів. Пластиковий каблук можна підклеїти розплавленим нейлоном. Накладіть на підбір жерстяну накладку. А під неї додайте розплавлений шматочок панчохи. Коли все застигне, накладку зніміть. Зачистьте латку, щоб стала гладенькою. А потім пофарбуйте під колір каблука. Якщо підбор надто вузенький, то подібна процедура не допоможе. Доведеться змінювати всю конструкцію.

Звісно, подібні заходи є лише тимчасовими, якщо немає чим замінити зламану пару. Згодом усе одно доведеться звертатися до майстра. Спеціаліст оцінить рівень ламання. Можливо, скріпить зламані частинки або ж замінить платформу. Тоді зможете знову взувати улюблені черевички, коли заманеться.

Спробуйте самотужки полагодити взуття зі зламаним каблуком

Надалі намагайтеся підбирати взуття з якісних матеріалів, щоб мало міцні підбори. Також слід змінювати пари, щоб постійно не експлуатувати черевики чи чобітки. А ще намагайтеся ходити так, щоб не навантажувати п’яти.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.