Водії завжди беруть у дорогу пляшку олії: не для заправки салату, а зовсім з іншою метою

Напевно, ви бачили в автівці водія зі стажем пляшку з олією. Можливо, й не поцікавилися, навіщо вона там. Але ця проста річ може стати дуже помічна в дорозі. Розберімося, за яких обставин.

Напевно, ви бачили в автівці водія зі стажем пляшку з олією. Можливо, й не поцікавилися, навіщо вона там. Але ця проста річ може стати дуже помічна в дорозі. Розберімося, за яких обставин.

Обробка поверхонь

Переважна більшість деталей у салоні зроблена з пластику. Тож протирання їх ганчіркою, вмоченою в олії надає такій поверхні блиску й респектабельного вигляду. Достатньо лише змішати невелику кількість олії з лимонною кислотою. Робиться це в однакових пропорціях.

Пластикову панель протирайте олією

Те ж саме зі шкіряними кріслами. Якщо намастити їх олією, блищатимуть, а колір матиме яскравіший вигляд.

Замерзання дверцят

Узимку олія допоможе розв’язати проблему примерзання дверцят. Зазвичай подібне відбувається через крапельки води, що потрапили під гумовий ущільнювач й перетворилися на лід. Якщо обробити проблемні місця олією, то труднощів із відкриванням просто не виникне, адже жир відштовхуватиме воду.

Зняття наклейки

Олія допоможе зняти наклейку зі скла

Якщо знадобиться зняти якусь із наклейок на кузові чи склі авто, скористайтеся олією. Картинка запросто зніметься, а сліди клею зникнуть. Треба натерти місце рослинною олією, зачекати зо 5 хвилин, після чого картинку зняти й протерти скло ганчірочкою. Жодних слідів не залишиться.

Запобігання калюжам

Якщо виїхати з гаража в холодну пору року, сніг чи дощ обов’язково промочать підошви взуття, а під водійським кріслом утвориться калюжа. Щоб запобігти появі вологи в салоні, взуття знизу можна змастити олією. Тоді крапельки води не заноситимуться в салон разом із черевиками, а відскакуватимуть. Діє такий засіб недовго, та на один день має вистачити.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.