Навіщо досвідчені господині додають у воду для прання оцет: чим може зарадити кислота у пральній машині

Наші бабусі виварювали білизну у чималих виварках, а прабабусі й взагалі прали на березі річки. Нині всі ці турботи бере на себе пральна машина. Та є один секрет, який допоможе випрати речі набагато краще.

Наші бабусі виварювали білизну у чималих виварках, а прабабусі й взагалі прали на березі річки. Нині всі ці турботи бере на себе пральна машина. Та є один секрет, який допоможе випрати речі набагато краще.

Виведення плям

Мова про всім нам добре відомий оцет. Йому під силу розчинити жири й навіть вивести плями. Якщо річ забруднена в одному місці, то його слід протерти ватним тампоном, вмочивши в оцет, і витримати 15 хвилин. Після цього покладіть одежину в пральку й виставте звичайний режим. Щоб не зіпсувати тонку тканину, краще розводити оцет водою у співвідношенні 1:1.

Прання у машинці

Під час закладання брудних речей у пральну машину можна застосовувати оцет як додатковий компонент до прального порошку. По-перше, він сприятиме видаленню накипу. По-друге, гарненько очистить бруд.

Настав час додати оцет у пральну машину

Слід зауважити, що оцет у чистому вигляді здатен прибрати яскраві кольори з одягу, знебарвивши тканину. А ще його запах може не вивітритися в процесі запущеного режиму прання, що дуже неприємно.

Тож, якщо замочуєте білизну, заливайте 50 мл оцту на 5 л води. Для пральки знадобиться 100 мл оцту. Обов’язково увімкніть функцію подвійного ополіскування.

Прибирання запахів

Оцет хоч сам по собі має різкий запах, здатен поглинути неприємні запахи від речей. Просто долийте до прального порошку 100 мл оцту. Витягнете абсолютно чисту річ без сторонніх ароматів.

Оцет прибере неприємні запахи з одягу

Зважте, що занадто часто оцтом користуватися все ж не варто, оскільки кислота в його складі здатна зіпсувати ніжну річ або й саму пральку.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.