Три речі, які неймовірно садять телефон: продовжіть життя акумуляторній батареї

Напевно, помічали, що новенький смартфон дуже швидко втрачає здатність тримати заряд. А все через неправильну експлуатацію гаджета. Дізнайтеся, як зберегти працездатність батареї якомога довше.

Напевно, помічали, що новенький смартфон дуже швидко втрачає здатність тримати заряд. А все через неправильну експлуатацію гаджета. Дізнайтеся, як зберегти працездатність батареї якомога довше.

Фонові додатки

Існує купа додатків, які стартують разом із ввімкненням телефону. Навіть якщо перезавантажите пристрій чи вручну зупините програму, вона все одно запуститься самостійно. А це розряджає акумулятор.

Фонові додатки здатні розряджати телефон

Найбільше заряду забирають Facebook, Instagram, Tik Tok, Google Maps та чимало інших сервісів. Вони самостійно збирають інформацію про людину – які місця відвідує, якими запитами цікавиться тощо. GPS-навігація укупі з пошуком Wi-Fi чи передачею даних по Bluetooth також несуть чимале навантаження на акумулятор. Тож непотрібних програм слід позбутися без жалю.

Надмірна яскравість

Не треба налаштовувати гаджет на високий рівень яскравості. По-перше, на вулиці під дією сонячних променів нічого не побачите. По-друге, будете швидко зменшуватися місткість батареї.

Цей пункт краще налаштувати автоматично, щоб смартфон сам визначав рівень підсвічування екрана відповідно до умов, в яких перебуває.

Сильний холод

Алюмінієвий корпус батареї покликаний захистити нутрощі телефону від спеки. При цьому на гаджет може негативно вплинути мороз. Тож узимку на вулиці бажано користуватися гарнітурою, а телефон сховати у внутрішню кишеню.

Перебування на морозі шкодить акумулятору

Повернувшись у тепле приміщення, не можна відразу братися до зарядки пристрою. Треба дати йому відлежатися за кімнатної температури.

До речі, спалах при фотографуванні й режим вібрації забирають чимало дорогоцінної енергії. Тож, по можливості, від цих функцій краще відмовитися.

Нові статті

Схожі статті

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.

Поведінка Дмитра Карпачова на шоу “Супермама” не на жарт розлютила глядачів: ведучий влаштував скандал

Фінал останнього сезону "Супермами" затьмарила несподівана поведінка Дмитра Карпачова. Глядачі в шоці від його вчинку та активно діляться своїм невдоволення в соціальних мережах.

Оля Полякова поділилася секретним рецептом для здорового харчування: неперевершені котлети з грибів

Нещодавно Оля Полякова поділилася з публікою своїм секретним рецептом грибних котлет, які не лише неймовірно смачні, але й корисні. Рецепт простий і не потребує багато часу.