Робимо заготівлю овочів на зиму: морозьте помідори цілими чи шматочками правильно, щоб зберегти вітаміни

Якщо зібрали непоганий врожай помідорів, наїлися досхочу й закрутили безліч банок із маринованими томатами, а плоди ще залишилися, спробуйте заморозити решту овочів.

Якщо зібрали непоганий врожай помідорів, наїлися досхочу й закрутили безліч банок із маринованими томатами, а плоди ще залишилися, спробуйте заморозити решту овочів.

Цілі помідори

Процес замороження зберігає майже всі вітаміни, що були присутні у свіжих плодах. Овочі помийте, викладіть на рушник, щоб висохли. Зробіть надрізи біля плодоніжки, щоб шкірочка не лопнула під час зберігання.

Помідори можна заморожувати цілими чи шматочками

Викладіть овочі на дошку для нарізання і відправте в морозилку на 30 хвилин, щоб схопилася м’якота. Після цього дістаньте, перекладіть у пакети для заморожування чи пластиковий контейнер і відправляйте на тривале зберігання в морозильну камеру. Якщо проігноруєте пункт зі швидким заморожуванням і відразу складете помідори докупи, отримаєте суцільну грудку, від якої згодом буде складно щось відколоти.

Помідори шматочками

Взимку дістанете помідорчик із морозилки, знімете шкірочку (це робиться дуже легко), а сам томат наріжете шматочками й можете відправляти в каструлю чи на пательню. Найдоцільніше заморожувати сорт чері, оскільки маленькі плоди щільно прилягають один до одного й економлять місце в морозильній шафі.

Спочатку викладіть томати в один ряд

Бажано використати заморожені томати протягом 4 місяців. У такому разі можете бути певні – вітамін В, йод, залізо й інші корисні елементи збереглися повною мірою.

Тугі помідори з товстою шкірочкою можна заради економії місця заморожувати, нарізавши шматочками. Їх теж спочатку слід заморозити, виклавши в один шар, а вже потім перекладати в пакет. До речі, пакет кладіть у морозилку разом із помідорами на дошці.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.