Ви, напевно, зберігаєте побутову хімію неправильно: переконайтеся, як треба робити

Без побутової хімії нині ніяк. Хімічні засоби потрібні для миття посуду, підлоги, вікон, сантехніки тощо. Та чи відомо вам, як правильно зберігати пляшечки, що допомагають навести повсюди лад?

Без побутової хімії нині ніяк. Хімічні засоби потрібні для миття посуду, підлоги, вікон, сантехніки тощо. Та чи відомо вам, як правильно зберігати пляшечки, що допомагають навести повсюди лад?

Найперше, купуючи побутовий засіб, переконайтеся, що він придатний для використання в умовах закритого приміщення, тобто у житловому будинку чи квартирі. Це має бути вказано в інструкції.

Як зберігати побутову хімію

Купили й принесли додому? То не поспішайте відривати й викидати етикетку. Там міститься важлива інформація про термін придатності продукту. Є вказівки, що слід робити, якщо раптово хімія потрапить в очі, на шкіру чи всередину організму.

Ніколи не переливайте придбаний засіб у більш красиву пляшечку. Вона може бути не призначена для зберігання подібного компоненту, тож може вийти непередбачувана хімічна реакція.

Де зберігати побутові засоби

Порошок для прання небажано тримати у ванній. Він може набратися вологи й втратити власні корисні можливості.

Ванна кімната – не найкраще місце для зберігання хімічних засобів

Їдким речовинам, наприклад, хлорці, теж не місце у ванній кімнаті. А раптом хтось із домашніх переплутає пляшечки й використає засіб не за призначенням?

Слід продумати місце зберігання допоміжних речовин, щоб до них не могли дотягнутися діти. Ніхто не знає, що спаде на думку маленьким дослідникам, і до яких наслідків подібні ігри можуть призвести.

Небажано робити склад хімії поблизу обігрівачів чи під дією прямих сонячних променів. Не можна також тримати в надто холодних умовах чи ставити поряд зі спиртовмісними речовинами.

І не треба запасатися великою кількістю засобів для миття. Пральний порошок слід використати протягом року з дня відкриття пакета. Хімія для посуду витримує не більше 2 років.

Нові статті

Схожі статті

Як правильно засушити мʼяту на зиму? 5 способів, збереження користі та аромату “приправи” до чаю

Сушена мʼята – чудова рослина для приготування запашного чаю, соусів, салатів та маринадів. Якими способами можна її сушити, щоб заготовка зберегла усі свої корисні властивості?

“Ми вам передзвонимо”: Нікітюк придбала миттєву лотерею і показала, що виграла. 2 мільйони майже в кармані

Леся Нікітюк вирішила пошукати щастя в лотереї. Придбала квиток на касі найближчого супермаркету і показала усім процес стирання захисного покриття монеткою. Чи вдалось їй щось виграти?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

“Я не хочу бути сином Ірини Білик”: 25-річний син співачки Гліб Оверчук розповів, чим займається зараз

Ірина Білик має двох синів, у яких різниця у віці складає 16 років. Гліб Оверчук є старшим сином та наразі проживає за кордоном, але пішов шляхом зіркової мами: чим займається юний артист?