Ви, напевно, зберігаєте побутову хімію неправильно: переконайтеся, як треба робити

Без побутової хімії нині ніяк. Хімічні засоби потрібні для миття посуду, підлоги, вікон, сантехніки тощо. Та чи відомо вам, як правильно зберігати пляшечки, що допомагають навести повсюди лад?

Без побутової хімії нині ніяк. Хімічні засоби потрібні для миття посуду, підлоги, вікон, сантехніки тощо. Та чи відомо вам, як правильно зберігати пляшечки, що допомагають навести повсюди лад?

Найперше, купуючи побутовий засіб, переконайтеся, що він придатний для використання в умовах закритого приміщення, тобто у житловому будинку чи квартирі. Це має бути вказано в інструкції.

Як зберігати побутову хімію

Купили й принесли додому? То не поспішайте відривати й викидати етикетку. Там міститься важлива інформація про термін придатності продукту. Є вказівки, що слід робити, якщо раптово хімія потрапить в очі, на шкіру чи всередину організму.

Ніколи не переливайте придбаний засіб у більш красиву пляшечку. Вона може бути не призначена для зберігання подібного компоненту, тож може вийти непередбачувана хімічна реакція.

Де зберігати побутові засоби

Порошок для прання небажано тримати у ванній. Він може набратися вологи й втратити власні корисні можливості.

Ванна кімната – не найкраще місце для зберігання хімічних засобів

Їдким речовинам, наприклад, хлорці, теж не місце у ванній кімнаті. А раптом хтось із домашніх переплутає пляшечки й використає засіб не за призначенням?

Слід продумати місце зберігання допоміжних речовин, щоб до них не могли дотягнутися діти. Ніхто не знає, що спаде на думку маленьким дослідникам, і до яких наслідків подібні ігри можуть призвести.

Небажано робити склад хімії поблизу обігрівачів чи під дією прямих сонячних променів. Не можна також тримати в надто холодних умовах чи ставити поряд зі спиртовмісними речовинами.

І не треба запасатися великою кількістю засобів для миття. Пральний порошок слід використати протягом року з дня відкриття пакета. Хімія для посуду витримує не більше 2 років.

Нові статті

Схожі статті

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.

Поведінка Дмитра Карпачова на шоу “Супермама” не на жарт розлютила глядачів: ведучий влаштував скандал

Фінал останнього сезону "Супермами" затьмарила несподівана поведінка Дмитра Карпачова. Глядачі в шоці від його вчинку та активно діляться своїм невдоволення в соціальних мережах.