Восени миші з полів перебираються в бік житлових приміщень: завестися можуть у будинку і навіть квартирі

Гризуни здатні заводитися не лише у приватних будинках, сараях чи гаражах. Вряди-годи від надокучливих мишей страждають й мешканці багатоквартирних будинків. Нахаби проробляють дірки в стінах, псують їстівні запаси та домашні речі. А ще вони здатні бути переносниками небезпечних хвороб.

Гризуни здатні заводитися не лише у приватних будинках, сараях чи гаражах. Вряди-годи від надокучливих мишей страждають й мешканці багатоквартирних будинків. Нахаби проробляють дірки в стінах, псують їстівні запаси та домашні речі. А ще вони здатні бути переносниками небезпечних хвороб.

Щоб зловити пастку, зробіть пастку

 

Тож щойно помітили сірого лихоманця, слід залучати термінові заходи. Звісно, найдієвішим засобом, здатним заманити мишку в пастку, є мишоловка. Туди вставляється приманка з ковбаскою чи сиром. Ставити прилад краще поблизу сміттєвого відра якомога ближче до плінтуса. Зважте, що у подібну пастку можуть потрапити домашні тварини чи навіть хтось із домашніх.

Тож, помітивши підозрілий отвір у плінтусі, швиденько залатайте його піною для будівництва. Але перед цим підкладіть туди спеціальну отруту. Взагалі отрута для мишей є чудовою можливістю забути про гризунів. От тільки треба обирати таке місце для неї, щоб туди не дотягнулися допитливі носики домашніх тварин і ручки дітлахів.

У будинку, де живе кіт, миші зазвичай не заводяться

Придбати отруту можна в магазині або зробити самостійно. Якщо змішати трішки цукру з борошном, гіпсом та олією і розкласти у проблемних місцях житла, невдовзі позбудетеся всіх мишей.

Бажано додатково зробити прибирання, щедро обробивши поверхні хлоркою. Працюйте в захисних заходах, а після роботи ретельно провітріть приміщення. Облаштуйте пастку. Налийте в слоїк трішки олії та виставте його під кутом. Голодна мишка залізе в середину, а вибратися назад буде неспроможна.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.