Як після фарбування залишити колір на волоссі якомога довше: врахуйте 4 важливих моменти

Волосся мало пофарбувати. Треба ще й залучити певні заходи, щоб відтінок протримався якомога довше. Розберімося, що для цього слід зробити.

Волосся мало пофарбувати. Треба ще й залучити певні заходи, щоб відтінок протримався якомога довше. Розберімося, що для цього слід зробити.

Не мийте голову

Щойно пофарбували волосся, втримайтеся хоча б 2 дні, а краще 3, від миття. У той момент, коли на волосся починає діяти фарба, кутикула розкривається. Пігмент проникає в стрижень волосини. На його закріплення потрібен певний час. Тому не треба відразу мити голову – таким чином не змиєте колір до того, як він почне діяти.

Не відвідуйте лазню

Сауна, лазня, басейн – усе це пов’язано з застосуванням хлорованої води, яка може негативно вплинути на відтінок волосся. Висока температура повітря сприятиме витісненню пігменту зі стрижня. Тож перші 2 тижні після фарбування волосся відмовтеся від такого виду СПА. Та й надалі обов’язково користуйтеся шапочкою в басейні та рушником у парній.

Мийте волосся якомога рідше

Щоденне застосування шампуню призведе до втрати кольору й гарного блиску волосся. Тому бажано застосовувати його 1 раз на тиждень. Звісно, для дівчат із жирним волоссям така порада не підходить. Постарайтеся робити це двічі на тиждень чи хоча б через день. При цьому застосовуйте делікатні засоби очищення і користуйтеся не надто гарячою водою, бо вона здатна вимивати колір.

Ретельно обирайте шампунь

Деякі засоби для миття волосся містять жорсткі сульфати. Так, вони добротно очищають шкіру голови. От тільки безжально вимивають пігмент. Шампунь, що глибоко очищає, використовуйте перед фарбуванням, щоб очистити волосся від залишків попередньої фарби. А от після зробіть паузу, обираючи більш м’яку косметику для волосся.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".