Сонячні відблиски на лобовому склі несуть небезпеку: щоб уникнути аварійної ситуації залучіть певні заходи

В сонячну погоду водію, що перебуває за кермом, можуть неабияк досаждати відблиски на лобовому склі. Замість дорожньої ситуації він бачить відображення салону авто. Подібне явище ускладнює огляд і може навіть призвести до аварії.

В сонячну погоду водію, що перебуває за кермом, можуть неабияк досаждати відблиски на лобовому склі. Замість дорожньої ситуації він бачить відображення салону авто. Подібне явище ускладнює огляд і може навіть призвести до аварії.

Розчин

Відблиски на склі можуть з’являтися за певних обставин. На їх появу впливають не лише об’єктивні умови як погода чи час доби. Кут лобового скла та розміщення водійського крісла теж можуть викликати бліки.

Відблисків на склі можна позбутися

Уникнути подібної неприємності можна за допомогою спеціальних засобів, які є в продажу. Обробіть лобове скло з обох боків і промийте водою. Якщо є бажання зробити розчин самостійно, скористайтеся водою та оцтом.

Порядок дій такий:

  1. Розбавте оцет водою навпіл.
  2. Нанесіть на скло губкою, змоченою в розчині.
  3. Протріть насухо старою газетою.

Полірування

Подряпини та бруд на склі не сприяють покращенню огляду. Утворення жирового шару переломлює світло, тому і з’являються додаткові незручності. Тож використовуйте поліроль, аби скло було ідеально чистим.

Полірування допоможе

Нанесіть засіб на скло за допомогою ганчірочки. Залиште на склі, щоб закріпився, до повного висихання. Після цього можете видаляти чистою тканиною. Хімічний засіб можете замінити звичайним спиртом, натерши вмоченою у нього губкою, скло з обох боків.

Окуляри

Зовсім необов’язково боротися зі склом. Від відблисків водій може захиститися за допомогою спеціальних окулярів, що мають поляризовані скельця. Такий засіб чудово впорається зі світовими хвилями на всій площині лобового скла.

Якщо жоден із перелічених методів не призведе до позитивних результатів, залишиться єдиний вихід – заміна лобового скла.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.