Не викидайте пластикові пляшки: придадуться на дачі для поливу, створення клумби чи укриття

Пластикові пляшки заполонили увесь простір довкола нас. Їх так багато повсюди, що здається, невдовзі від цього сміття не буде куди подітися. Між тим ці зручні ємності можна з користю використовувати на дачній ділянці.

Пластикові пляшки заполонили увесь простір довкола нас. Їх так багато повсюди, що здається, невдовзі від цього сміття не буде куди подітися. Між тим ці зручні ємності можна з користю використовувати на дачній ділянці. Тож не поспішайте викидати використані пляшки на смітник. Вони ще послужать вам вірою і правдою.

Вертикальна клумба

Вертикальна клумба з пластикових пляшок

Якщо земельна ділянка маленька, і вся земля зайнята під городину, влаштувати клумбу можна просто на паркані. Прилаштуйте кілька пляшок до загорожі, засипте в них землю і висадіть насіння не дуже капризних квітів. Не забудьте попередньо зробити отвори в пластиковій тарі, щоб зайва вода витікала.

Крапельний полив

Економія води часто буває нагальною проблемою. Тож напоїти рослини можна під самий корінь з найменшими затратами живильної вологи. Зробіть у 2-літровій пляшці кілька отворів, вкопайте її углиб землі так, щоб горлечко залишилося назовні.

Крапельний полив за допомогою пластикових пляшок

За допомогою лійки наповніть тару водою і закрийте кришкою. Через отвори вона поступово виходитиме, зволожуючи городину постійно. Згодом кришку відкриєте, вставите лійку і доллєте ще.

Укриття

Укриття для саджанців із пластикових пляшок

Деякі рослини треба прикрити від птахів чи природних катаклізмів. У такому разі використовується пластикова пляшка. Відріжте горлечко, накрийте ніжний паросток і трішки прикопайте, щоб вітер не звалив пляшку.

Садові прикраси

Садові прикраси з пластикових пляшок

Якщо увімкнути трішки фантазії, то звичайні пластикові пляшки перетворяться на справжні шедеври. Достатньо вирізати різні фігурки, пофарбувати їх у яскравий колір і вивісити в саду. Отак сміття перетвориться на корисну й естетичну річ.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.