Лисицю, панду чи сурікат вам не вдасться приручити: краще не заводити таких тварин удома

В принципі, законом не забороняється утримувати вдома екзотичних тварин. От тільки є вимога – створити умови відповідно до особливостей годованця. Все ж деякі види краще обходити десятою дорогою.

Мода на екзотичних тварин шириться теренами України. Не всі любителі надзвичайної фауни в курсі, що єноти, їжаки, лисиці мають утримуватися в належних умовах, отож можна отримати не лише штраф, але навіть відправитися за ґрати.

При цьому людина має мати на руках дозвіл від Міністерства захисту довкілля. Та навіть якщо отримали папірець, тричі подумайте, перш ніж заводити деякі види тварин. Ні до чого хорошого це не призведе.

Червона панда

Червона панда

Ці тварини визнані такими, що зникають. Краще дивитися на них у зоопарку. Панда потребуватиме спеціальної дієти. Якщо від неї відхилитися, тварина може померти.

Сурикат

Сурикат

Принісши тваринку додому, забудете про спокій. Сурикати багато рухаються і зчиняють шум. При цьому меблі будуть невдовзі безнадійно зіпсовані.

Тушкан

Тушкан

Не слід витрачати гроші на цього гризуна, оскільки ви ніколи не зможете його приручити. За першої ліпшої нагоди він усе-таки накиває п’ятами.

Дика лисиця

Дика лисиця

Одомашнити лисицю не зможете ніколи. Це не собака. Навіть представник виду, придатного для утримання у квартирі, не дасть вам спокою. Звір кричатиме, нападатиме на людей, розповсюджуватиме по житлу неприємний запах.

Жаба-ага

Жаба-ага

Навіть тераріум не надасть гарантій, що земноводне не випустить отруту. На руки тваринку брати категорично забороняється. Якщо вдома живуть коти, собаки, є дітлахи, краще відмовтеся від подібної покупки від гріха якомога далі.

Летюча миша

Летюча миша

Ці милі створіння доволі агресивні та не йдуть на контакт із людьми. Причому утримання таких звірків перебуває під забороною, оскільки вони вписані в Червону книгу.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".