Ваш смартфон прослуховують: як переконатися, що це саме так і чи можна уникнути подібного неподобства

Смартфони стали невіддільними атрибутами сучасного життя. В них зберігається купа особистих файлів. Тому дуже не хочеться, щоб ці дані потрапили на очі стороннім людям. Як переконатися, що телефон не прослуховується?

Кожен смартфон містить цілі кілобайти різноманітної інформації. Це і фото- та відеоматеріали, і документи, і банківські сервіси, і навіть розваги. Тому власнику гаджета дуже не хочеться, аби щось із цього стало надбанням сторонніх людей.

Виявляється, визначити, чи прослуховується телефон можна доволі легко, а за необхідності й відключити подібну функцію. Наберіть *#21# та дізнайтеся, чи переадресовуються ваші телефонні дзвінки та СМСки на інші номери.

Телефонного шпигуна можна виявити

Якщо так, то ви можете дізнатися на які саме. Скористайтеся кодом *#62# (андроїд) чи *#67# (айфон), щоб виявити номер таємного шпигуна. Тепер настав час заблокувати подібне неподобство.

Подібну функцію підтримують далеко не всі телефони. Дізнатися про можливість блокування вашим гаджетом можете за номером *#33#. А комбінація *#002# надає можливість вимкнути переадресацію.

Інші способи шпигунства

Звісно, блокування переадресації не є 100%-ою гарантією від шпигунів. Вони можуть скористатися й іншими методами прослуховування вашого телефону. На смартфон може бути встановлена фонова програма, що відстежуватиме всі ваші дії.

Ставтеся розважливо до встановлення застосунків

Свідчити про прослуховування й запис телефонних розмов можуть також різні сторонні звуки під час розмови, зокрема, поява гудків, клацання, відголос. Якщо телефон став дуже швидко розряджатися, не виключено, що дані з нього передаються на зовнішній сервер.

Тож про всяк випадок не патякайте зайвого у телефонному режимі, користуйтеся закритими месенджерами й дуже обережно встановлюйте застосунки, аби не натрапити на телефонних шпигунів.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.