Перегляньте дріб’язок: за деякі 50 копійок можна отримати 30 тисяч гривень. Монети й купюри виходять з обігу

Дрібні паперові гроші поступово заміняються монетами. Та й ті поступово переходять у вічність. Мова про припинення обігу дріб'язку в 1, 2 і більше гривень. А от за 50-копійчані платять чимало.

Якщо у вашому арсеналі є рідкі 50-копійчані монети, можете непогано заробити. Звісно, нумізмати готові платити далеко не за весь дріб’язок, а лише за унікальні зразки.

Випуск 1992 року

Монета 1992 року випуску

За 50 копійок різновиду 3ВАг можете вторгувати щонайменше 4 тис.грн. А якщо поталанить, то гаманець поповниться навіть 11 тисячами гривень. Уважно придивіться до монетки. Якщо у неї середній зубець тризуба товстуватий, перше гроно намальоване з чотирма ягодами, а п’ята зливається з вінком, вам пощастило. Можете трохи заробити.

Випуск 2001 року

Монета 2001 року випуску

Таких монеток було випущено всього 5 тисяч. Тож збути 50-копійчану монету можна приблизно за півтори тисячі гривень. Звісно, знайти подібний раритет доволі складно. Але якщо вдасться відшукати, вам поталанило.

Випуск 1994 року

Монета 1994 року випуску

Така монетка потягне на близько 2-4 тисяч гривень. Вона відрізняється малюсіньким отвором, який присутній в нижній частині тризуба. А проміжок між листом та відростком утворює трапецію. Такі ознаки в монети, що підпадає під різновид 1.1АГм.

Якщо ж у вас у руках 2АГм, там теж присутні трапеції, а ще є отвори знизу тризуба, доволі величенькі. Тоді зможете продати монетку за 5, а якщо поталанить, то й за всі 30 тис.грн.

Виходять з обігу

3 1 жовтня Нацбанк виводить з обігу монети в 1, 2, 5, 25 копійок, оскільки їх номінальна вартість нижча за витрати на їхнє виготовлення. Окрім цього, всі паперові купюри, включно з двохсотками, випущені до 2003 року, теж не ходитимуть. Тож якщо маєте певний запас старих купюр, обміняйте в банку терміново, щоб не втратити заощадження.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".