Один плюс один: Два лайфхаки, як швидко відкрити металеву кришку та поліетіленову? І відкривашки не треба!

Одна хвилина — і готово! Метод, що допоможе швидко відкрити банку з металевою або пластиковою кришкою. Він прийде на допомогу, якщо під рукою нема відкривашки!

Банки з зимовою консервацією можуть додати вам клопоту під час відкривання. Зазвичай закрутки на зиму закривають металевими або поліетиленовими кришками, які потім зовсім не хочуть відкриватися. Пропонуємо до вашої уваги одну корисну пораду – як легко та без проблем відкрити металеву кришку на банці. І ще один метод — для пластикової кришки в якості бонусу.

Якщо вперта металева кришка з різьбою ніяк не хоче піддаватися вашим зусиллям, спробуйте ослабити її звичайним ножем. Дійте обережно, щоб не отримати травму. Спробуйте засунути кінчик ножа під металеву кришку настільки глибоко, наскільки це можливо.

Далі рухайте ніж з одного боку — в інший. Спробуйте повторити цю маніпуляцію з іншої сторони.

Одна хвилина — і готово. Метод, що допоможе швидко відкрити банку з металевою або пластиковою кришкою
Одна хвилина — і готово. Метод, що допоможе швидко відкрити банку з металевою або пластиковою кришкою

Невдовзі ви почуєте характерне клацання, яке сповістить про те, що кришку можна відкривати. Замість ножа можете використовувати ложку з тоненькою ручкою або викрутку. Такий спосіб дозволяє випустити з-під кришки зайве повітря та тим самим ослабити її.

+ Один бонус для вас: як відкрити поліетиленову кришку?

Поліетиленова кришка може бути занадто тугою, тому відкрити її не вдається. Наступний метод допоможе легко зняти її з банки. Отже, все що для цього буде потрібно — це вільна ємність, заповнена дуже гарячою водою. Переверніть банку доверху дном, а потім поставте на 5-7 хвилин у цю ємність. Коли зазначений час вийде — поліетиленовий матеріал кришки від тепла розшириться і ви зможете її без проблем зняти.

Поліетиленова кришка як її відкрити?
Поліетиленова кришка: як її відкрити?

Замість гарячої води можете спробувати також сухе нагрівання кришки за допомогою фену. Пам’ятайте, що скло банки під час процедури теж нагріється. Тому, щоб не отримати опіки — тримайте її кухонною прихваткою або рушником.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: час для глобального перезавантаження

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: варто переключити свою увагу на щось інше та відпочити від рутини. Астрологічний прогноз.

10 українських зірок естради без макіяжу і фільтрів: оцініть різницю між Тіною Кароль на сцені та поза нею

Зірки звикли накладати товсті шари макіяжу на обличчя. У такому вигляді стають справжніми лялечками. А от коли увечері вмиваються, то перетворюються на звичайних нічим не примітних жінок.

Босоніж і в халаті: 57-річна Ольга Сумська засвітилася в СПА у вигляді абсолютно звичайної жінки (ФОТО)

Акторка Ольга Сумська показала себе в халаті поряд з басейном. В якому місті побувала українська Роксолана – читайте в наступному матеріалі від "Одного Факту".

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.