Зворотне миття волосся для об’єму та блиску: що це, кому підходить і як користуватися

Останнім часом набирає популярності одна процедура, яку дівчата називають "зворотне миття волосся". Розберімося, що це таке та чи всім варто переходити на подібну методику.

Зазвичай, миючи голову, ми спочатку наносимо на волосся шампунь, потім змиваємо. А вже після цього користуємося кондиціонером. Та б’юті-спеціалісти рекомендують зробити все догори дриґом, помінявши ці етапи місцями.

При зворотному митті волосся ви спочатку наносите кондиціонер, потім змиваєте та додаєте шампунь. Тонке волосся від подібної процедури, як подейкують, стає набагато об’ємнішим.

Зворотне миття волосся

Коли ви змиваєте кондиціонер звичайною водою, то багато часточок залишається на шкірі голови та локонах, роблячи їх доволі важкими. До того ж через застосування кондиціонера волосся швидше жирнішає, а укладати його стає набагато важче.

Натомість якщо ви змиваєте цей засіб з шампунем, як це трапляється при зворотному митті волосся, все кардинально змінюється. Волосся та шкіра ідеально очищуються, а об’єм залишається. При цьому кондиціонер устигає зволожити волосся, тож не слід боятися, що його використання стане марним.

Нанесіть кондиціонер і розчешіть волосся

Дерматологи запевняють, що волосся, з якого змили кондиціонер шампунем, виглядатиме довше чистим. Воно має кращий вигляд, відновлюючись і зволожуючись водночас.

От тільки дівчатам з надто густим та кучерявим волоссям бажано не користуватися подібним методом, а продовжувати мити голову, як раніше. Оскільки ефект від зворотного миття ви навряд чи відчуєте.

Володаркам тонкого волосся навпаки варто спробувати. Нанесіть кондиціонер на мокре волосся, увітріть трішки в шкіру голови. Розчісуйтеся протягом 5 хвилин, обов’язково захоплюючи кінчики. Лише після цього можете приступати до змивання засобу й миття голови шампунем як зазвичай.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".