Мистецтво тайм-менеджменту: один лайфхак, що допоможе контролювати час — встигнете все і навіть більше

Непунктуальність більше не буде для вас проблемою. Корисна порада підкаже – як контролювати свій час та завжди бути в ресурсі. З нею ви більше ніколи не будете запізнюватись

Непунктуальність — одна з постійних проблем, з якою стикаються жінки. Одвічна проблема багатьох дівчат — втрачати контроль над часом та відпускати його у вільне плавання. Виникає вона зовсім не через безвідповідальність. Головна причина того, що жінки дуже довго збираються і всюди запізнюються — як раз в тому, що вони втрачають відчуття часу. І в результаті замість п’яти хвилин збираються півгодини, а то і більше. Чи можна боротися з цією проблемою? Звісно, і дуже ефективно. Головне – знайти гарного помічника в цій нелегкій справі.

Контролювати свій час - легко!
Контролювати свій час – легко!

Щоб тримати себе в жорстких рамках і не витрачати цінний час на щось зовсім неважливе, потрібно мати в руках лише один інструмент – смартфон. Сучасний гаджет має багато функцій і серед них є й таймер. Скористайтеся ним, щоб контролювати витрати власного часу.

Встановіть на таймер свого смартфону різні мелодії чи музичні рінгтони з ритмічним звучанням. Виділяйте на виконання кожного завдання певний час і вмикайте таймер перед початком роботи. Під час виконання завдання не відволікайтеся на інші справи. Вимкніть повідомлення на телефоні, не заходьте у соцмережі та повністю зосередьтесь на реалізації запланованого завдання.

Намагайтесь, щоб цінний ресурс вашого часу був використаний з максимальною користю. Замість таймера можете створити на смартфоні Play-лист із серією ритмічних мелодій певної тривалості. Кожна з них може відповідати конкретному завданню, які ви запланували виконати у цей день. Перед початком активних дій увімкніть потрібне музичне супроводження. Воно допоможе відчувати біг хвилин та самостійно прискорювати себе, не дозволяючи розслаблятися.

Приборкайте свій час за домомогою смартфону та музики
Приборкайте свій час за допомогою смартфону та музики

Пам’ятайте, що виконання одразу декількох завдань знижує ефективність та якість роботи. Тому одне з головних правил успішного тайм-менеджменту: одне завдання — за одиницю часу. Не намагайтеся осягнути неосяжне. Завжди дійте згідно з планом та контролюйте свій час, щоб він не втікав дарма.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.