Одна порада для фінансової вдачі або колір гаманця, що зробить вас багатим. Гроші наздоженуть самі!

Якщо ви хочете швидше стати мільйонером — зверніть увагу на колір свого гаманця. Згідно народної прикмети - гаманці певних кольорів привертають фінансову вдачу. То який краще придбати? Розповідаємо!

В народі існують прикмети, що пов’язані з залученням багатства у власне життя. Одна з них стосується кольору гаманця. Вважається, що поганий колір сховища для грошей може відвадити від вашої домівки потік фінансів та призвести до того, що вони взагалі не будуть йти до вас в руки.

Який колір гаманця обрати, щоб стати багатим?
Колір гаманця може впливати на ваш фінансовий рівень

Іноді існують ситуації, коли людині доводиться заробляти собі на життя важкою працею — а грошей все одно ні на що не вистачає. Можливо, справа саме в кольорі гаманця.
Якщо вірити прикметам — гаманець певного забарвлення приваблює до його володаря вдачу. Інші ж кольори, навпаки, є символами нужденності та бідності.

Щоб збільшити свої статки та налагодити фінансовий потік — обирайте гаманець жовтого або золотого кольору. Здавна саме таке забарвлення вважалося символом багатства та великих прибутків.

Жовтий або золотий гаманець збільшить ваші фінансові прибутки
Жовтий або золотий гаманець збільшить ваші фінансові прибутки

Вибирати гаманець слід і в залежності від статі. Жінкам підійдуть вироби насиченого червоного кольору, а ось чоловікам краще купувати гаманці чорного або коричневого кольору, бо саме вони вважаються символом успіху та фінансових досягнень.

Жінки для поліпшення фінансового стану мають обирати гаманці червоного кольору
Жінкам для поліпшення фінансового стану краще обирати гаманці червоного кольору

А ось гаманці синього чи зеленого кольору краще взагалі не обирати, бо вони вважаються символом невдачі. Незважаючи на те, що зелений колір асоціюється з зеленими доларовими банкнотами – в плані залучення багатства цей колір вважають несприятливим.

Також жінкам не радять купувати сумочки та клатчі синього кольору. Згідно з прикметами — аксесуари в такому забарвленні вкрай рідко заповнюються великими грошима.
Взагалі то фінансове становище залежить не лише від кольору вашого гаманця. Має велике значення і наполеглива праця, а також — здібність керувати власними прибутками та коштами, приймати правильні рішення щодо грошей.

Нові статті

Схожі статті

“Мені вистачає на життя”: 38-річна Злата Огнєвіч розсекретила кругленьку суму, яку заробляє щомісяця

Злата Огнєвіч не приховує ні своє особисте життя, ні особисті справи та щира перед своєю аудиторією - яку суму співачка заробляє кожного місяця та з чого дохід.

Підстерігали під будинком і ходили по п’ятах: Сумська і Огнєвіч розповіли про своїх божевільних фанатів

Фанати бувають різні. Хтось поважає особистий простір зірки, а хтось – навпаки, намагається бути якомога ближче до кумира. Про витівки деяких фанатів розповіли Злата Огнєвіч та Ольга Сумська.

Біда не приходить сама: Кароль розповіла, що після смерті чоловіка залишилася в боргах і з малюком на руках

Тіна Кароль була у щасливому шлюбі з Євгеном Огіром, але його не стало і співачка залишилась самотньою з маленькою дитиною на руках - які проблеми були у зірки?

Кохання заполонило серце, а в очах засяяло щастя: Могилевська розповіла про чоловіка і 2 прийомних доньок

Наталія Могилевська знайшла своє омріяне щастя після 40 років та знаходиться в оточенні люблячого чоловіка та дітей: що відомо про коханого співачки та донечок?