Одна порада для фінансової вдачі або колір гаманця, що зробить вас багатим. Гроші наздоженуть самі!

Якщо ви хочете швидше стати мільйонером — зверніть увагу на колір свого гаманця. Згідно народної прикмети - гаманці певних кольорів привертають фінансову вдачу. То який краще придбати? Розповідаємо!

В народі існують прикмети, що пов’язані з залученням багатства у власне життя. Одна з них стосується кольору гаманця. Вважається, що поганий колір сховища для грошей може відвадити від вашої домівки потік фінансів та призвести до того, що вони взагалі не будуть йти до вас в руки.

Який колір гаманця обрати, щоб стати багатим?
Колір гаманця може впливати на ваш фінансовий рівень

Іноді існують ситуації, коли людині доводиться заробляти собі на життя важкою працею — а грошей все одно ні на що не вистачає. Можливо, справа саме в кольорі гаманця.
Якщо вірити прикметам — гаманець певного забарвлення приваблює до його володаря вдачу. Інші ж кольори, навпаки, є символами нужденності та бідності.

Щоб збільшити свої статки та налагодити фінансовий потік — обирайте гаманець жовтого або золотого кольору. Здавна саме таке забарвлення вважалося символом багатства та великих прибутків.

Жовтий або золотий гаманець збільшить ваші фінансові прибутки
Жовтий або золотий гаманець збільшить ваші фінансові прибутки

Вибирати гаманець слід і в залежності від статі. Жінкам підійдуть вироби насиченого червоного кольору, а ось чоловікам краще купувати гаманці чорного або коричневого кольору, бо саме вони вважаються символом успіху та фінансових досягнень.

Жінки для поліпшення фінансового стану мають обирати гаманці червоного кольору
Жінкам для поліпшення фінансового стану краще обирати гаманці червоного кольору

А ось гаманці синього чи зеленого кольору краще взагалі не обирати, бо вони вважаються символом невдачі. Незважаючи на те, що зелений колір асоціюється з зеленими доларовими банкнотами – в плані залучення багатства цей колір вважають несприятливим.

Також жінкам не радять купувати сумочки та клатчі синього кольору. Згідно з прикметами — аксесуари в такому забарвленні вкрай рідко заповнюються великими грошима.
Взагалі то фінансове становище залежить не лише від кольору вашого гаманця. Має велике значення і наполеглива праця, а також — здібність керувати власними прибутками та коштами, приймати правильні рішення щодо грошей.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".