Одна порада для фінансової вдачі або колір гаманця, що зробить вас багатим. Гроші наздоженуть самі!

Якщо ви хочете швидше стати мільйонером — зверніть увагу на колір свого гаманця. Згідно народної прикмети - гаманці певних кольорів привертають фінансову вдачу. То який краще придбати? Розповідаємо!

В народі існують прикмети, що пов’язані з залученням багатства у власне життя. Одна з них стосується кольору гаманця. Вважається, що поганий колір сховища для грошей може відвадити від вашої домівки потік фінансів та призвести до того, що вони взагалі не будуть йти до вас в руки.

Який колір гаманця обрати, щоб стати багатим?
Колір гаманця може впливати на ваш фінансовий рівень

Іноді існують ситуації, коли людині доводиться заробляти собі на життя важкою працею — а грошей все одно ні на що не вистачає. Можливо, справа саме в кольорі гаманця.
Якщо вірити прикметам — гаманець певного забарвлення приваблює до його володаря вдачу. Інші ж кольори, навпаки, є символами нужденності та бідності.

Щоб збільшити свої статки та налагодити фінансовий потік — обирайте гаманець жовтого або золотого кольору. Здавна саме таке забарвлення вважалося символом багатства та великих прибутків.

Жовтий або золотий гаманець збільшить ваші фінансові прибутки
Жовтий або золотий гаманець збільшить ваші фінансові прибутки

Вибирати гаманець слід і в залежності від статі. Жінкам підійдуть вироби насиченого червоного кольору, а ось чоловікам краще купувати гаманці чорного або коричневого кольору, бо саме вони вважаються символом успіху та фінансових досягнень.

Жінки для поліпшення фінансового стану мають обирати гаманці червоного кольору
Жінкам для поліпшення фінансового стану краще обирати гаманці червоного кольору

А ось гаманці синього чи зеленого кольору краще взагалі не обирати, бо вони вважаються символом невдачі. Незважаючи на те, що зелений колір асоціюється з зеленими доларовими банкнотами – в плані залучення багатства цей колір вважають несприятливим.

Також жінкам не радять купувати сумочки та клатчі синього кольору. Згідно з прикметами — аксесуари в такому забарвленні вкрай рідко заповнюються великими грошима.
Взагалі то фінансове становище залежить не лише від кольору вашого гаманця. Має велике значення і наполеглива праця, а також — здібність керувати власними прибутками та коштами, приймати правильні рішення щодо грошей.

Нові статті

Схожі статті

Айсберг в океані: від узбережжя Антарктиди відколовся величезний крижаний острів — що кажуть вчені?

Айсберг А23а розміром втричі більше за Нью-Йорк відокремився від Антарктиди і зараз вільно пливе Південним океаном. Чи варто капітанам кораблів бути пильними та куди помандрував крижаний острів?

Один факт про рис, який робить його корисним для нервової системи: таємничий компонент популярної крупи

Рис — один з самих цінних продуктів харчування. Ця крупа містить в собі велику кількість вітаміну В, а ще - один інгредієнт, який добре впливає на роботу нервової системи. Дізнайтесь, що це.

“Чорна п’ятниця” у Монобанку: представники фінустанови розповіли, що купували українці у день розпродажу

День великих розпродажів в магазинах України пройшов минулої п'ятниці — 24 листопада. Зараз ажіотаж трохи спав і банки підбили підсумки "Чорної П'ятниці". Свою статистику Мінфіну надав і Monobank.

Завидні модниці Катя Осадча, Лілія Ребрик, Оля Цибульська та інші задають тон: показали, які пальто в тренді

Найбільше про модні тенденції знають зірки, оскільки їм за характером роботи доводиться постійно змінювати наряди. Отже, придивімося уважно, в які пальто вони вбираються, щоб зрозуміти тенденцію.