Один факт, чому потрібно просіювати борошно: зробіть так і ваша випічка буде пишною, смачною та ніжною

Пекарі та кондитери кажуть, що перед замішуванням тіста обов'язково слід просіяти борошно. А ось дехто вважає, що ця процедура немає сенсу. Так варто чи ні? Розповімо в публікації

Професійні пекарі завжди радять господиням сіяти борошно перед тим, як вимішувати з нього тісто. Але на практиці чимало жінок залишають цю пораду без уваги, бо вважають, що борошно з магазину чисте само по собі, і тому просіювання йому не потрібне. Чи правильно це? Певно, що ні. Бо просіювання борошна необхідно не тільки заради видалення бруду та дрібного сміття. Пропонуємо до вашої уваги один факт, чому потрібно просіювати борошно перед замішуванням тіста.

Чи потрібно просіювати борошно?
Чи потрібно просіювати борошно?

Головна суть просіювання борошна в тому, щоб видалити з нього сторонні домішки. Ця процедура використовувалася у стародавні часи, коли борошно мололи на млинах і в нього могли потрапляти великі частинки зерен чи лушпиння.

Зараз технологія виготовлення борошна трохи змінилася і домішки в нього практично не потрапляють. Однак, це не означає, що можна відмовитись від процедури просіювання перед замішуванням тіста.

Отже, борошно просіювати потрібно. Обов’язково. Під час цієї процедури продукт насичується киснем, що покращує якість випічки. Щоб готові вироби з тіста вийшли м’якими, пухкими та легкими — борошно для приготування тіста треба ретельно просіяти.

А ще після просіювання борошно стає більш легким. Працювати з ним — зручніше, адже після змішування продукту з іншими інгредієнтами в ньому не формуються грудочки. Крім того, тісто з просіяного борошна набагато легше вимішувати. А ще тісто, зроблене з нього – підходить набагато краще. Звісно, все це впливає на якість випічки. Вона вдається м’якою, пухкою та ніжною.

Просіювання борошна насичує його киснем
Просіювання борошна сприяє його насиченню киснем

Якщо ви не просієте борошно перед використанням — великої біди, звісно, не буде. Але тісто може вийти зовсім не тієї консистенції, яку ви очікуєте. До того ж, у багатьох рецептах випічки радять просіювати борошно і якщо цього не зробити – технологія створення страви буде порушена, а виріб навіть може недостатньо пропектися.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.