Один спосіб, що зробить часник родючим. Що додати в лунки при посадці, щоб врожай був великим?

Осінь — традиційна пора року для посадки часнику. Щоб наступного року ця культура радувала вас великими врожаями — скористайтесь однією порадою при висадці зубців в землю

Часник — многолітня рослина, яка має безліч корисних властивостей. По традиції його висаджують пізньої осені, щоб наступного року зібрати культуру якомога раніше. Отримати великий врожай часнику можна, але для цього недостатньо просто покласти його у землю.
Часник задля активного розвитку потребує підгодівлі та насичення грунту в місці посадки комплексом мікроелементів. Отже, щоб отримати міцний та багатий врожай — забезпечте часнику правильне харчування. А ось що покласти в лунку — розкажемо далі.

Чим задобрити часник, щоб виріс він, як бик?
Чим задобрити часник, щоб виріс він, як бик?

Підгодівля часнику поліпшить його якість та зростання, якщо виконати її правильно. В першу чергу треба підібрати якісне добриво. Найкращий варіант — органіка. Під час висадки зубців часнику закладайте в кожну лунку трохи перегною або компосту. Органічні добрива збагатять землю необхідними поживними речовинами та мікроорганізмами. Це посприяє активному росту часнику.

Не забувайте і про попіл. Це ще одне органічне добриво, отримане зі спаленої соломи або дров. Попіл стане гарною добавкою при посадці часнику. Він наситить землю необхідними мінералами та калієм, що буде сприяти формуванню великих часникових головок.

Краще добриво для часнику -  органіка
Краще добриво для часнику – органіка

При посадці часнику восени не обійтись без комплексних мінеральних добрив. Їх можна придбати в спеціалізованих магазинах, але під час купівлі віддавайте перевагу тим составам, що містять фосфор, калій та азот. Саме ці елементи сприяють активному розвитку часнику після зими. Обов’язково почитайте інструкції та поради з використання комплексного мінерального добрива, щоб не спричинити рослині шкоду замість користі.

Використовуйте наведені секрети — і наступної весни ваш часник виросте великим, міцним та гостреньким.

Нові статті

Схожі статті

Як правильно засушити мʼяту на зиму? 5 способів, збереження користі та аромату “приправи” до чаю

Сушена мʼята – чудова рослина для приготування запашного чаю, соусів, салатів та маринадів. Якими способами можна її сушити, щоб заготовка зберегла усі свої корисні властивості?

“Ми вам передзвонимо”: Нікітюк придбала миттєву лотерею і показала, що виграла. 2 мільйони майже в кармані

Леся Нікітюк вирішила пошукати щастя в лотереї. Придбала квиток на касі найближчого супермаркету і показала усім процес стирання захисного покриття монеткою. Чи вдалось їй щось виграти?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

“Я не хочу бути сином Ірини Білик”: 25-річний син співачки Гліб Оверчук розповів, чим займається зараз

Ірина Білик має двох синів, у яких різниця у віці складає 16 років. Гліб Оверчук є старшим сином та наразі проживає за кордоном, але пішов шляхом зіркової мами: чим займається юний артист?