Рудий кіт – оберіг нашої сім’ї і оселі. Розповімо всі прикмети про захисника від злих духів і наслання

Ще за старих часів люди вірили, що якщо в оселі з'явилося руде кошеня, то в сім'ї буде тепло, затишок та добробут. Адже вважалося, що саме руді коти пов'язані зі світлою магією

Вогняний кіт в оселі

Коти з вогняно-рудим кольором шерсті дуже рідко зустрічаються у природі. Але якщо вже у вас з’явився такий член родини, то він стане чудовим домашнім оберігом. Таке створіння принесе з собою в дім радість, приємні звістки, скоріше одужання хворим, покращить настрій, додасть енергії, допоможе налагодити сімейні стосунки.

Руді коти -улюбленці в родині і оберіг вашої оселі
Руді коти -улюбленці в родині і оберіг вашої оселі

Буває, що тваринку вам просто подарують, тоді обов’язково треба заплатити, навіть невелику суму, тоді ви до свого будинку привабите достаток.

Зверніть увагу на людей, кар’єра яких завжди іде у гору, швидше за все, вдома на них чекає рудий пухнастик, який допомагає своєму власнику підійматися кар’єрними сходами.

Захисник від бід і злого наслання (недоброго ока)

З давнини вважається, що в таких котів є здатність захистити нашу оселю та родину від підступів недоброзичливців: від заздрості, наслання та псування. Розберемо це більш детально.

Ваш рудий кіт може дивно зреагувати на гостя – здиблена шерсть, розпушений хвіст, вороже шипіння. Це може бути ознакою, що гість має в думках погані наміри, а може навіть не усвідомлюючи цього, заздрити господарям.

Повернувшись увечері додому, ви помітили, що ваш “золотий” котик безперестанку треться вам об ноги, муркоче. Так, він вам дійсно радий, але в нього є ще одна мета – почистити вашу ауру, бо ви піддалися якомусь негативному впливу.

Це може ще проявитися і так: ви сіли відпочити перед телевізором, а ваш улюбленець заскочив вам на ноги, треться всім тілом, штовхає в область серця. Не гоніть його – він вас лікує! Погладьте його, допоможіть йому у боротьбі з негативом. І невдовзі ви відчуєте, що вам стало затишно і спокійно.

Погляд вашого кота у потойбіччя - рятує вас від темних сил
Погляд вашого кота у потойбіччя – рятує вас від темних сил

Буває, що ваш золотий котик примружив очі, дивиться невідомо куди в одну точку, шерсть здиблена – не чіпайте його зараз. Це він відгонить негатив, який хоче дістати вашу родину.

Є ще одна важлива прикмета: коли на вас чекає далека дорога, зверніть увагу на те, як вас випроводжає ваш домашній улюбленець. Якщо пройшовся перед вами зліва направо, то треба або скасувати поїздку, або повернутися додому, випити ще кави або чаю і тільки через пів-часа вирушити в дорогу.

Всі прикмети про рудих котів говорять лише про одне – він є цінним надбанням, що збереже мир і спокій у вашій оселі. А ще, при потребі, і мишей зловить – ви у виграші у будь-якому випадку!

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.