Один простенький спосіб, як заточити ніж в домашніх умовах. Вам допоможуть ножиці, але не манікюрні

Заточити ніж без точила в домашніх умовах – дуже легко. Цей спосіб мало кому відомий, але він й самий найпростіший. Все, що потрібно — інструмент, який є у кожному будинку. Читайте інструкцію.

Нагострити ніж в домашніх умовах — зовсім нескладно. Дехто використовує для цього керамічну кружку або плоский камінчик. Інші беруть у помічники жорсткий наждачний папір, уламки скла або шиферу, інший ніж чи пилку для нігтів.

домашні ножі можна заточувати звичайними ножицями
домашні ножі можна заточувати звичайними ножицями

Серед розмаїття засобів, які стають альтернативою точилу для ножів, є ще один. Про цей універсальний метод мало хто знає, але саме він вважається простеньким та не займає багато часу. Отже, заточити ніж можна за допомогою звичайних ножиць, які знайдуться у будь-якому домі. Їх розмір не має суттєвого значення, але малесенькі ножиці для манікюру краще не використовувати, бо заточувати ними ніж вкрай незручно.

Точило для ножів в домашніх умовах
Точило для ножів в домашніх умовах

Інструкція по заточці ножа ножицями наведена нижче.

  • Візьміть вдома будь-які ножиці
  • Встановіть їх вертикально – донизу лезами, щоб кільця та вушка опинилися вгорі
  • Лезо ножа слід вставити біля гвинтової частини ножиці, в тому місці – де між собою з’єднуються ручки.
  • Утримуючи ножиці за кільця великим та вказівним пальцями (щоб вони не розкрилися) — нагостріть ніж. Його лезо повинно проходити через поверхню бруска по всій своїй довжині. Під час всієї заточки кут нахилу леза ножа не повинен змінюватися.
Ножиці допоможуть загострити ніж
Ножиці допоможуть загострити ніж

Якщо ж необхідність заточити ніж виникає у вас в дорозі — можна використати напіввідчинене вікно автівки. Просто нахиліть ніж під певним кутом для заточки, а потім проведіть його лезом декілька разів по автомобільному склу. Потім переверніть лезо іншим боком та зробіть аналогічні дії.

Замість автомобільного скла іноді використовують звичайний камінь із плоскою поверхнею. По каменю слід провести лезом ножа, починаючи від держака і до самого кінчика. Зробити це треба кілька разів. Також можна затиснути лезо ножа між двома плоскими камінцями та з силою протягнути декілька разів. Після цих маніпуляцій ніж слід ретельно промити під водою та насухо витерти.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".