Ви використовували кондиціонер для білизни неправильно: деякі тканини цей засіб може зіпсувати остаточно

Можна прати білизну й без кондиціонера. Та якщо застосувати додатково цей засіб, речі стануть м'якішими, будуть приємно пахнути, а колір не потьмяніє. Натомість не всі речі можна прати таким чином.

Далеко не всі господині знають, як користуватися кондиціонером. Його слід брати рівно стільки, скільки треба за інструкцією. Якщо наллєте менше засобу, не досягнете бажаного ефекту, якщо більше – можете зіпсувати структуру волокон тканини.

Кондиціонер заливається у відділення, на якому намальована квіточка. Наливати в інші місця, а тим паче в барабан, не рекомендується. Для цього призначаються спеціальні кульки чи серветки.

Правила застосування кондиціонера для білизни під час прання

Перед тим, як застосовувати кондиціонер, його слід розвести водою. Концентрація засобу дуже важлива для отримання потрібного ефекту. Кількість має відповідати інструкції. Зазвичай це близько 50 мл, тобто два ковпачки.

Це якщо ви завантажили барабан на повну котушку. Якщо ж білизни половина, то й засобу застосовуйте менше.

Коли слід відмовитися від кондиціонера

Існують тканини, під час прання яких краще не користуватися кондиціонером, щоб не дістати із пральної машини замість пухнастих речей якийсь непотріб.

Махрові речі

Від застосування кондиціонера така білизна стане важкою та жорсткою. Звісно, махрові халати й простирадла будуть мати приємний аромат, а от зовнішній вигляд постраждає обов’язково.

Натуральна тканина

Правила застосування кондиціонера для білизни під час прання

Бавовна та льон не потребують кондиціонера. Олія, присутня в засобі, забивається у волокна, роблячи одяг більш жорстким та прибравши пухнастість.

Синтетичні вироби

Поліестер, акрил, нейлон не бажано піддавати дії кондиціонера. Синтетика й так не є м’якою, а речовини у складі засобу здатні зіпсувати тканину.

Шовкові речі

Такий делікатний одяг хімія лише зіпсує, тож не доливайте кондиціонер у такому випадку.

Нові статті

Схожі статті

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: час звільнитись з вашої роботи

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: прислухайтесь до своїх побажань та змініть ваше життя в кращу сторону.